زمان انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۶ -

وقتی پرز رختکن رئال را به هم می ریزد

شکست عجیب رئال در زمین خیرونا خشم شدید رئیس این باشگاه را به دنبال داشت.

سرای نور؛یکشنبه شب، رئال در زمین خیرونا به ظاهر یک بازی ساده را در پیش داشت. تیم تازه لالیگایی شده که ماه گذشته سه گل از بارسا خورده بود، حریفی نه چندان دشوار برای کهکشانی ها تصور می شد؛ به خصوص که رئال با رکورد ۱۳ برد متوالی خارج از خانه به ورزشگاه مونتیلیوی آمده بود؛ اما نتیجه پایانی عجیب و باورنکردنی بود. کهکشانی ها ۲-۱ باختند تا فاصله با بارسا به ۸ افزایش یابد.

 

 

 

 

فلورنتینو پرز، رئیس رئال طبق معمول در سفرهای این تیم همراه کاروان رئال بود و در ورزشگاه نیز حضور داشت. طبق ادعای مارکا، پرز پس از شکست رئال به رختکن رفت و با عصبانیتی شدید، به عملکرد بازیکنان در طول بازی انتقاد کرد. او پس از نطقی چند دقیقه ای که با خشم همراه بود، از رئالی ها خواست که در بازی با تاتنهام(فردا شب) جبران مافات کنند.

 

پرز تا پیش از شکست برابر خیرونا، ۷ امتیاز از دست رفته در هفته های ابتدایی را ناشی از اتفاقات شروع فصل می دانست؛ اما باخت به خیرونا زنگ خطر را برای رئال به صدا در آورد و باعث شد تا پرز به بازیکنان هشداری جدی بدهد. هنوز کار قهرمانی در لالیگا تمام نشده و ۲۸ هفته به پایان باقی مانده؛ ولی شکل بازی های رئال به گونه ای است که کمتر کسی حالا روی قهرمانی این تیم حساب می کند.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۹ آبان, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو