زمان انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۶ -

اهدای مدال جام‌جهانی ورزشکار نوری به خانواده شهید مدافع حرم جمشیدی+تصاویر

لطف‌الله جنگجو پهلوان نوری مدال جام‌جهانی فوتبال هفت‌نفره آرژانتین خود را به خانواده مدافع حرم شهید علی جمشیدی اهدا کرد.

به گزارش سرای نور، لطف‌الله جنگجو ورزشکار اخلاقی و ارزشی نوری دارنده مدال‌های نقره مسابقات پارالمپیک ریو، مسابقات جهانی دانمارک و جام‌جهانی آرژانتین در رشته فوتبال هفت نفره است.

 

وی قبل از مسابقات آرژانتین برای پاسداشت از جانفشانی و ایثار شهدا و مقام شامخ شهدای مدافع حرم خدمت خانواده شهیدعلی جمشیدی رفت و با پیراهنی که مزین به تصویر این شهید بزرگوار بود در مسابقات جام‌جهانی آرژانتین شرکت کرد و توانست مدال نقره مسابقات را کسب کند.

لطف‌الله جنگجو پس از بازگشت از مسابقات آرژانتین طی مراسمی با حضور در منزل شهید جمشیدی مدال نقره جام‌جهانی را همراه با پیراهنی که در مسابقات بر تن داشت و مزین به تمثال شهید علی جمشیدی بود، تقدیم به خانواده بزرگوار این شهید کرد.

 

 

در این مراسم قهرمان کلیج رئیس و جمعی از کارکنان اداره ورزش و جوانان شهرستان نور، جانشین فرماندهی سپاه ناحیه نور، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از مردم خوریه، دوستان و همراهان لطف‌الله جنگجو حضور داشتند.

قهرمان کلیج در این مراسم با قدردانی از این کار نیک و پسندیده ورزشکار نوری، اظهار کرد: لطف‌الله جنگجو قهرمانی است که سبب افتخار کشور، استان و شهرستان نور است.

 

 

 

وی با اشاره به حضور این ورزشکار در کنار خانواده شهید مدافع حرم، افزود: این ورزشکار با کار خود ثابت کرد که همواره جوانان و ورزشکاران این کشور راهرو و ادامه‌دهنده راه شهدا و امام حسین(ع) هستند و لطف‌الله جنگجو خاضعانه و مخلصانه مدال خود را تقدیم به خانواده شهید جمشیدی کرد و ان‌شاءاالله دعا خیر خانواده شهدا بدرقه راه ورزشکاران و قهرمانان و جوانان باشد تا بتوانند در میادین ورزشی پرچم پرافتخار ایران اسلامی را برافراشته کنند.

 

 

کلیج تأکید کرد: ورزشکاران باید از این پهلوانان الگو بگیرند زیرا هرچه داریم از شهدا است که با خون خود از ناموس، حیثیت، کشور و دین ما دفاع کردند.

وی افزود: این حرکت پسندیده ورزشکار نوری مسئولیت ورزشکاران به ویژه اداره ورزش و جوانان نور را بیشتر کرده تا به پیروی از راه شهدا ادامه دهنده این راه باشیم تا شرمنده شهدا و خانواده شهدا نشویم

 

جانشین فرماندهی سپاه ناحیه نور با قدردانی از این حرکت پسندیده ورزشکار نوری، اظهار کرد: لطف‌الله جنگجو قبل از اعزام به مسابقه در منزل شهید جمشیدی حضور یافت و قطعاً دعای خیر این خانواده و پدر و مادر شهید جمشیدی بدرقه راه این ورزشکار بود.

وی گفت: امنیت پایدار، اقتدار ملی، عزت اسلامی و نفوذ معنوی که در کشور و جامعه از آن برخوردار هستیم به برکت خون شهدا و صبر و استقامت خانواده آن‌ها است که باید قدردان آن باشیم.

 

 

جانشین فرماندهی ناحیه نور افزود: این کار پهلوان جنگجو بسیار بزرگ و ارزشمند است و باید این کار ارزشی الگویی برای جوانان و نوجوانان شود.

مادر شهید علی جمشیدی با قدردانی و تشکر از لطف‌الله جنگجو، اظهار کرد: شما جوانان و ورزشکاران افتخار کشور و سبب سرافرازی کشور در میادین جهانی هستید.

وی گفت: بسیجیان، رزمندگان، سپاه، ارتش و مرزبانان همه برای حفظ کشور اسلامی تلاش و در این راه جان خود را نثار می‌کنند و این جانفشانی‌ها برای دفاع و حفظ دین اسلام و عشق به وطن و مردم سرزمینشان است.

 

 

مادر شهید مدافع حرم گفت: شما مسئولان باید دست جوانان این مرز و بوم را بگیرید و با رفتار، گفتار و کردار خود آن‌ها را با اسلام واقعی آشنا و از آن‌ها حمایت کنید.

وی تأکید کرد: شهدا برای حفظ اسلام، امنیت و آرامش کشور اسلامی جان خود را نثار کردند و اگر شهدا نبودند ما باید الان در شهرهایمان با دشمنان می‌جنگیدیم و شما قهرمانان و ورزشکاران افتخار این سرزمین و ملت هستید که با برافراشتن پرچم جمهوری اسلامی ایران، ملت ایران را در دنیا سرافراز می‌کنید.

 

 

مادر شهید جمشیدی بیان کرد: همه ایرانیان بسیجی هستند و باید بسیجی‌وار و خالصانه برای حفظ دین و کشور کوشا باشیم و دست به دست هم دهیم و رهبر را تنها نگذاریم.

مادر شهید جمشیدی در پایان یادآورشد: زمانی که علی آقا زیاد کار می‌کرد به او می‌گفتم کمی استراحت کن اما علی آقا می‌گفت: کار برای خدا خستگی ندارد.

لطف‌الله جنگجو با قدردانی از لطف و عنایت خانواده و پدر و مادر شهید جمشیدی، بیان کرد: قهرمانان واقعی کشور ما شهدا هستند که با جان و خونشان از دین، مرز و ناموس این سرزمین دفاع کردند.

این ورزشکار پهلوان در پایان از لطف تمام مردم به ویژه مردم شهرستان نور و مسئولان ورزشی، سپاه و اهالی روستا و دوستان و همراهانش افزود: امیدوارم خانواده شهید جمشیدی ما را از دعا خیر خود فراموش نکنند.

 

 

         

 

 

 

 

زمان انتشار: ۱۳ آبان, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو