زمان انتشار: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

برخورد خونین اتوبوس با تریلر در محور کرج ـ چالوس

قائم مقام سازمان امداد و نجات از برخورد خونین اتوبوس با تریلر در محور کرج ـ چالوس خبر داد و گفت: ۱۴ مسافر در این حادثه مصدوم شدند.

به گزارش سرای نور؛ مرتضی سلیمی در رابطه با مهمترین حوادث شبانه‌روز گذشته اظهار داشت: انحراف وانت‌پیکان از جاده در کیلومتر ۶۰ محور قلعه‌گنج کهنوج ساعت ۲۲ و ۳۸ دقیقه شب گذشته سبب بروز حادثه شد که ۱۲ نفر به دلیل آن مصدوم شدند.

وی افزود: برخورد دو دستگاه خودرو پژوپارس در کیلومتر ۲۵ محور بوئین میاندشت الیگودرز در منطقه فریدون اصفهان نیز ساعت ۱۶و ۳۰ دقیقه روز گذشته سبب حادثه دیدن ۵ مسافر شد.

قائم مقام سازمان امداد و نجات ادامه داد: برخورد اتوبوس با تریلر ساعت ۹ صبح امروز در محور کرج ـ چالوس منطقه گچسر ۱۴ مسافر مصدوم کرد که ۴ نفر از مصدومین به دلیل شدت جراحات ناشی از این حادثه توسط نیروهای امدادی به نزدیک‌ترین مرکز درمانی منتقل شدند.

سلیمی خاطرنشان کرد: برخورد پژو و پراید در کیلومتر ۲۰ جاده آببر ـ گیلوان در زنجان ساعت ۷ و ۳۶ دقیقه صبح امروز سبب آسیب دیدن ۳ مسافر شد که در همه این حوادث، نیروهای امدادی بلافاصله از اطلاع وقوع حوادث، به محل اعزام شده و اقدامات لازم را جهت نجات جان حادثه‌دیدگان انجام دادند.

منبع:فارس

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۵ اردیبهشت, ۱۳۹۵

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو