زمان انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۶ -

سابقه‌ای که افتخاری را ماندگار کرد

مدیرعامل آبی های تهرانی با سابقه ایثارگری خود احتمالا مشکلی برای ادامه حضور در جمع آبی ها نخواهد داشت.

سید رضا افتخاری از معدود مدیران بازنشسته ورزش است که بعد از نامه سازمان بازرسی کل کشور برای پایان فعالیت باز نشسته ها توانست به حضور خود در صندلی مدیریت باشگاه استقلال تهران ادامه دهد.

سرای نور؛مدیرعامل حال حاضر آبی ها در هفته های ابتدایی لیگ شانزدهم ابتدا به عنوان سرپرست جانشین بهرام افشارزاده و رضا حسنی خو شد و سپس در کمتر از یک ماه توانست صندلی مدیرعاملی را برای خود کند.

افتخاری که به دلایل مختلف محبوبیت زیادی میان هواداران ندارد، طی هفته های گذشته با کمک وزارت ورزش و جوانان و البته فدراسیون فوتبال موفق شد تا با پرداخت بخشی از بدهی باشگاه استقلال، جواز حضور این تیم در لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند تا همچنان عملکرد قابل قبول مالی در پرداخت مطالبات بازیکنان و طلبکاران باشگاه، نقطه درخشان کارنامه او باشد.

مدیرعامل آبی ها امید زیادی دارد تا پرونده ایثارگری او که پیش از این نیز باعث شده تا با وجود بازنشستگی در سمت های دولتی حضور داشته باشد، این بار نیز به او کمک تا بتواند به فعالیت خود آنگونه که پیش از این ادعا کرده بود تا سال ۱۴۰۰ در راس هرم مدیریتی آبی ها ادامه دهد.

عکسی که در ادامه می آید، از جمله مدارکی است که احتمالا به عنوان پرونده ایثارگری سید رضا افتخاری در کنار دیگر مدارک مورد نیاز ثبت شده است. تصویری با لباس نظامی از مردی که کمتر شخصیتی مانند افراد نظامی از آن دیده ایم در کنار یک هلی کوپتر که احتمالا سندی است برای ادامه فعالیت مدیرعاملی که این روزها تلاش زیادی انجام می دهد تا شاید بتواند دل هواداران استقلال را به دست بیاورد.

 

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۹ آبان, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو