زمان انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۶ -

واکنش خالد‌شفیعی به خبر بازگشت به لیگ ایران

مدافع ایرانی تیم اف سی سئول کره جنوبی اعلام کرد یکسال دیگر با این تیم قرارداد دارد و آینده اش پس از صحبت با مسئولان این باشگاه مشخص خواهد شد.

سرای نور؛ز نیم فصل دوم هم انجام شده و طبیعی بود که برای بازی کردن کار سختی داشته باشم. از این رو دو مصدومیت شدید از ناحیه همسترینگ به سراغم آمد و باعث شد مدتی دور باشم. همه این شرایط سبب شد تا کم بازی کنم.

رژیم غذایی در کره بدنم را ضعیف کرد

یکی از مسائلی که در این چند ماه به من بسیار فشار آورد، عادت های غذایی بود. متاسفانه رژیم غذایی کره‌ای‌ها با ما ایرانی ها سازگار نیست و همین امر از نظر بدنی مرا با ضعف مواجه کرد. شرایط سختی در این چند ماه تجربه کردم؛ اما بازیکن حرفه ای هستم و باید این شرایط را تحمل می کردم.

چیزهای زیادی آموختم

در کره جنوبی همه چیز سر جای خودش است و حضور در این تیم چیزهای زیادی به من آموخت. اینجا اصول حرفه ای فوتبال کاملا رعایت می شود و همه مسائل باشگاه روی حساب و کتاب است. انشاءالله در آینده شرایط برای من بهتر باشد.

احتمال بازگشت به ایران؟

با وجود اینکه فصل فوتبال در کره جنوبی تمام شده؛ اما یکسال دیگر از قراردادم باقی مانده و به این قرارداد پایبند هستم. با این حال هر بازیکنی دوست دارد در تیمی باشد که بازی کند. نمی دانم شرایط برایم چطور پیش برود؛ باید با مسئولان باشگاه اف سی سئول صحبت کنم و هنوز هیچ چیز روشن نیست.

دوست دارم مسافر جام جهانی باشم

بی تردید آرزوهای زیادی از حضور در کره جنوبی داشته و دارم. هدف اولم پیشرفت فوتبال و ملی پوش شدن بود. با توجه به اینکه در سال جام جهانی قرار داریم، دوست دارم در لیست مسافران تیم ملی به روسیه باشم. در این مسیر تلاشم را به کار می گیرم و امیدوارم به این مهم دست پیدا کنم.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۹ آبان, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو