زمان انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۶ -

پیروزی مدعیان قهرمانی در لیگ برتر بانوان

هفته هفتم بازی های لیگ برتر بانوان امروز برگزار شد و تیم های حاضر در این رقابت ها به مصاف یکدیگر رفتند.

سرای نور؛از بازی های هفته هفتم لیگ برتر، امروز تیم های حاضر به مصاف یکدیگر رفتند و در این میان تیم های مدعی کسب عنوان قهرمانی موفق شدند به روند صعودی خود ادامه دهند. چهار تیم حاضر در صدر جدول در رقابت های هفته هفتم نیز توانستند به پیروزی دست پیدا کنند.

 

نماینده فارس ۰ سپاهان اصفهان ۶

 

سپاهانی ها یکی از تیم های حاضر در این رقابت ها محسوب می شوند که تاکنون تنها یک دیدار خود را از دست دادند. آنها در دیدار هفته هفتم نیز به مصاف نماینده فارس رفتند و در ادامه روند موفقیت آمیز خود در این دیدار با شش گلهl به برتری رسیدند. هاجر دباغی(۲ گل)، افسانه اقبال(۲ گل)، فروغ موری و میترا نظری گل های اصفهانی ها را در این دیدار به ثمر رساندند. سپاهانی ها با این برد موفق شدند خود ۱۸ امتیازی کنند و نماینده فارس نیز کماکان ۹ امتیازی باقی ماند.

 

استقلال خوزستان ۰ شهرداری بم ۴

 

تیم صدرنشین جدول رده بندی در یکی دیگر از بازی های خود توانست با موفقیت زمین را ترک کند. شهرداری بم که در شش هفته گذشته طعم شکست را نچشید در بازی این هفته نیز برابر حریف خود به برتری رسد تا تنها تیم ۲۱ امتیازی لیگ لقب بگیرد. زهرا قنبری (۳ گل) و سارا قمی گل های این تیم را به ثمر رساندند. خوزستانی ها نیز با این شکست همچنان ۳ امتیازی باقی ماندند.

 

راه‌یاب ملل سنندج ۵ پارس جنوبی جم ۰

 

سنندجی را می توان تیم شگفتی ساز این دوره از بازی ها دانست. آنها یکی از سه تیمی هستند که تنها یکی از دیدارهای خود را از دست دادند و بنابراین با حداکثر توان به دنبال حفظ خود در بین تیم های مدعی هستند. آنها در بازی هفته هفتم با پنج گل شکست سنگینی را به پارس جنوبی تحمیل کردند. زهرا حاتم نژاد(۲ گل)، سمیه خرمی، فاطمه مخدومی و رقیه شهبازی گل های این تیم را به ثمر رساندند. سنندجی ها هم اکنون ۱۸ امتیازی شدند. در سوی دیگر تیم پارس جنوبی همچنان ۶ امتیازی باقی ماند.

 

شهرداری سیرجان ۱۰ آذرخش تهران ۰

 

سیرجانی ها نیز کماکان به مانند فصول قبل یکی از تیم های مدعی کسب عنوان قهرمانی محسوب می شوند. آنها که در ۵ دیدار از شش هفته ابتدایی توانستند به برتری برسند. الهام عنافچه(۳ گل)، فاطمه سهرابی(۳ گل)، شبنم بهشت(۲ گل)، سارا ظهرابی و ثنا صادقی گل های شهرداری را به ثمر رساندند. آنها اکنون یکی از تیم های ۱۸ امتیازی هستند. آذرخش تهران نیز با این شکست همچنان ۶ امتیازی باقی ماند.

 

خیبر خرم آباد ۱ ذوب آهن اصفهان ۲

 

ذوبی ها در ادامه روند سینوسی خود در دیدار این هفته موفق شدند به برتری دست پیدا کنند. آنها در این بازی برابر خیبر قرار گرفتند و در نهایت با گل های گلانوش خسروی و فرزانه نصری در مقابل تنها گل ریحانه حمامیان به برتری رسیدند. ذوبی ها با پیروزی ۹ امتیازی شدند اما خیبر خرم آباد با همان ۳ امتیاز کماکان تیم قعرنشین جدول رده بندی محسوب می شوند.

 

پالایش گاز ایلام ۲ همیاری آذربایجان غربی ۰

 

ایلامی ها که پیش از این توانسته بودند دو بار برابر حریفان خود به برتری برسند در دیدار امروز سومین پیروزی خود را به دست آوردند. آنها در این بازی که در خانه برگزار می شد دو بار توسط مرضیه نیکخواه دروازه همیاری ارومیه را باز کردند تا به عنوان یکی از تیم های ۹ امتیازی جدول رده بندی نام بگیرند.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۰ آذر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو