زمان انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۶ -

زیدان: رونالدو توپ های طلای بیشتری خواهد برد

رئال مادرید خود را برای بازی حساس فردا شب برابر بیلبائو مهیا می کند و می داند که حق امتیاز از دست دادن ندارد.

سرای نور؛

رئال تا همین جای کار ۸ امتیاز نسبت به بارسلونا اختلاف دارد و کوچکترین لغزشی باعث افزایش این فاصله خواهد شد.

 

زیدان در نشست خبری بازی با بیلبائو گفت:« بازی دشواری در انتظار ماست. ورزشگاه و تیم حریف را به خوبی می شناسیم و آماده ایم تا یک بازی خوب را انجام دهیم. هفته خوبی را پشت سر گذاشته ایم و مثل همیشه انگیزه بالایی داریم.

به امتیاز از دست دادن در این بازی فکر نمی کنم و تنها تمرکز ما روی پیروزی و کسب سه امتیاز است ولی در فوتبال چیزی قابل پیش بینی نیست. سعی خواهیم کرد که ۱۰۰ درصد توان مان را در زمین بگذاریم. من هرگز نگران تیمم نبوده ام؛ حتی زمان هایی که اوضاع خوب نبوده است. می دانیم که خیلی سریع می توانیم شرایط را تغییر دهیم. با ۴ بازی خوب متوالی همان تیم سابق خواهیم شد.»

 

 

 

 

غیبت دوباره بیل:« به نظر من مشکل گرت ذهنی نیست و او پس از بازی مقابل فوئن لابرادا به من گفت که از ناحیه زانو دوباره احساس درد می کند. متاسفانه او به دلیل مصدومیت، وقفه هایی متوالی داشته و همین کار را دشوار کرده است. امیدوارم مشکل بیل فقط فیزیکی باشد و خیلی زود به تمرینات برگردد. اینکه او حسی مثل دیگر بازیکنان داشته باشد بسیار مهم است ولی صادقانه بگویم که اطلاعی از زمان بازگشتش به میادین ندارم.»

 

جذب ایکاردی و گلر بیلبائو در زمستان:« من همیشه بهترین ها را در اختیار داشته ام. گلر بیلبائو؟ کپا دروازه بان خوبی است ولی توجهم روی بازیکنانی است که زیر نظرم قرار دارند. به اعتقاد من ناواس بهترین گلر دنیاست و کاسیا هم گلر خوبی است. وقتی انتقالات زمستانی شروع شود، در موردش حرف خواهیم زد.»

 

راموس:« او به خوبی تمرین کرده و مشکلی برای بازی با بیلبائو ندارد.»

 

توپ طلای پنجم رونالدو:« اگر او امسال هم توپ طلا را ببرد، شگفت زده نخواهم شد. رونالدو انگیزه های بالایی دارد و می تواند توپ های طلای بیشتری در سال های آتی به دست بیاورد.»

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۰ آذر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو