زمان انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۶ -

مشکی‌پوشان ۰ – پدیده ۲؛ شکست عنایتی در نخستین گام

مشکی پوشان در اولین دیداری که عنایتی را به عنوان سرمربی در اختیار داشت شکست خورد.

سرای نور؛

حضور رضا عنایتی در راس کادرفنی تیم مشکی پوشان نیز کمکی به این تیم نکرد تا در نهایت رضا مهاجری با دو گل دو بازیکن سرخابی خود موفق به شکست سیاه جامگان و صعود در جدول رده بندی شود.

 

مشکی پوشان – پدیده مشهد/ ساعت ۱۴:۳۰ ثامن مشهد
داوران: بیژن حیدری – محمدرضا منصوری – مهدی الوندی – محمدحسین ترابیان – ناظر: ایرج نظری

اخطار: رضا صدری (۳۷) از پدیده و مصطفی احمدی ( ۱+۹۰) از سیاه جامگان

 

ترکیب مشکی پوشان:
عین افشار، رضا شربتی، سبحان خاقانی(۸۰ پیام ملکیان)، مصطفی احمدی، امیر پناهی، مهدی عسگری، روح الله سیف اللهی، سجاد دانای باغکی، امیرحسین صالحی، حسین بادامکی(۷۵ محمدرضا خرسند نیا) و وحید عسگری

 

ترکیب پدیده مشهد:
سعید جلالی راد، محمدرضا خانزاده، اکبر ایمانی، محمدرضا ناصحی، اکبر صادقی، محمد قاضی، محمد مهدی خانی، علی نعمتی، رضا صدری، محمدرضا منصوری و امین قاسمی نژاد(۸۱ سینا زامهران)

 

شرح بازی:

پدیده مطابق انتظار نیمه اول را بهتر از رقیب خود شروع کرد اما این برتری تنها ۱۵ دقیقه دوام یافت و در ادامه تیم رضا عنایتی توانست تبدیل به تیم برتر میدان شود. مشکی پوشان  در چند مرحله این شانس را داشت تا دروازه حریف خود را باز کند اما از این برتری در تصاحب توپ نتوانست استفاده کند تا در نهایت نیمه اول با خلق چند موقعیت نصف و نیمه با تساوی بدون گل به پایان برسد.

در نیمه دوم بازی متعادل در میانه زمین در جریان بود و البته دو تیم معدود فرصت هایی برای گلزنی داشتند اما در نهایت محمدرضا خانزاده با یک حرکت انفرادی موفق شد دروازه سیاه جامگان را باز کند. در ادامه و با جلو کشیدن بازیکنان مشکی پوشان ، پدیده توانست به ضربه پنالتی دست پیدا کند و محمد قاضی این ضربه را تبدیل به گل کرد تا مشکی پوشان در روزی که نمایش خوبی داشت، شکست بخورد.

 

شرح گل:

 

مشکی پوشان ۰ – پدیده یک(دقیقه ۷۵ محمدرضا خانزاده): یک و دوی خانزاده و کمندانی در پشت محوطه جریمه مشکی پوشان باعث شد تا خانزاده در موقعیت تک به تک قرار بگیرد و توانست دروازه عین افشار را باز کند.

مشکی پوشان صفر – پدیده ۲ ( دقیقه ۹۰+۲ محمد قاضی): محمد قاضی توانست هشتمین گل فصل خود را از روی نقطه پنالتی وارد دروازه مشکی پوشان کند.

 

بهترین بازیکن:

محمدرضا خانزاده گل با ارزشی را به ثمر رساند و نمایش خوبی در خط دفاعی داشت. همچنین قاضی در خط حمله روز خوبی داشت و توانست گلزنی کند اما جلالی راد درون دروازه پدیده بهترین بازیکن زمین بود. دروازه بان پدیده در نیمه اول و دوم موقعیت بسیار خوب را با واکنش های به موقع مهار کرد تا پدیده در این دیدار بازنده نباشد و بتواند سه امتیاز را کسب کند.

 

دقایق حساس:

 

دقیقه ۷: نفوذ مهدی خانی از سمت چپ و ضربه این بازیکن با واکنش عین افشار همراه شد که در نهایت یک کرنر برای پدیده به دست آمد.

دقیقه ۸: کرنر اکبر صادقی در رفت و برگشت با شوت قاسمی نژاد همراه شد اما این توپ به بیرون رفت.
دقیقه ۲۳: شوت امین قاسمی نژاد باز هم با اختلاف زیادی از بالای دروازه عین افشار به بیرون رفت تا بازی همچنان بدون گل در جریان باشد.
دقیقه ۲۴: سبحان خاقانی با یک حرکت انفرادی خود را در موقعیت گلزنی قرار داد اما ضربه این بازیکن را دروازه بان پدیده مهار کرد.

دقیقه ۲۷: ضربه سر مصطفی احمدی روی کرنر ارسالی بازیکنان سیاه جامگان در آستانه ورود به دروازه پدیده بود اما جلالی راد با یک واکنش خوب توپ را به کرنر فرستاد تا بهترین موقعیت مشکی پوشان از دست برود.

دقیقه ۴۴: بازیکنان پدیده در دقایق پایانی نیمه اول آخرین تلاش های خود برای گلزنی را با شوت اکبر صادقی انجام دادند اما این ضربه به بیرون رفت.

دقیقه ۶۹: حسین مهربان فرصت بسیار خوبی داشت اما ضربه این بازیکن را عین افشار مهار کرد. در ادامه صادقی این شانس را داشت تا دروازه خالی را باز کند اما ضربه او به بیرون رفت.

دقیفه ۷۲: سانتر وحید عسگری با اختلاف اندکی از بالای دروازه پدیده به بیرون رفت و راهی به دروازه نیافت.

دقیقه ۷۶: ضربه امیر محمد پناهی با واکنش خوب سعید جلالی راد باز هم به کرنر رفت تا همچنان دروازه بان پدیده نمایش خوبی داشته باشد.

دقیقه ۹۰: روح الله سیف اللهی در محوطه جریمه صاحب موقعیت شد اما ضربه این بازیکن را باز هم دروازه بان پدیده مهار کرد.

دقیقه ۹۰+۱: مهربان در موقعیت تک به تک با عین افشار بود که با خطای احمدی متوقف شد تا داور اعلام پنالتی کند.

 

اتفاق ویژه:

مشکی پوشان هر چند برابر پدیده شکست خوردند اما تیم رضا عنایتی در اولین دیدار خود نمایش قابل قبولی را به نمایش گذاشت و توانست دقایق زیادی تیم حریف را تحت فشار قرار دهد تا با امیدواری زیادی نسبت به آینده اتفاقات این تیم را دنبال کنیم.

 

حواشی:

 

*هوای سرد و بازی در ورزشگاه ثامن روی کیفیت دربی مشهد تاثیرگذار بوده است به طوری که بازی از سرعت پائینی برخوردار است.
*خطاهای زیاد بازیکنان دو تیم داور را وادار کرده بارها در سوت خودش بدمد و بازی را از حرکت بیاندازد.
*استاندار خراسان رضوی در ورزشگاه ثامن حضور دارد.
*درگیری نسبتا شدید بین بادامکی و اکبر صادقی با میانجیگری ناصحی ختم به خیر شد.
*کنترل بازی برخلاف جایگاه دو تیم، در اختیار تیم قعر جدولی سیاه جامگان است.
*پدیده که تا بدین جای فصل بهترین خط حمله لیگ را داراست در دربی مشهد نتوانسته حتی یک موقعیت ایده آل گلزنی داشته باشد.
*مصدومیت های گاه و بیگاه بازیکنان دو تیم اجازه سرعت گرفتن به بازی پدیده- سیاه جامگان را نمی دهد.
*از اسکوربورد در ورزشگاه ثامن خبری نیست.

*شعار کنایه آمیز طرفداران پدیده که مشکی پوشان را از همین حالا لیگ یکی می دانند در ورزشگاه ثامن شنیده می شود.
*نیمه دوم و با سردتر شدن هوا، بازی هم سردتر از نیمه اول دنبال می شود.
*با اعلام گوینده ورزشگاه، چیزی در حدود هزار نفر دربی مشهد را از نزدیک می بینند.
*یارگیری سایه به سایه شربتی با مهربان در میانه های میدان و پچ پچ این دو نفر، در حالی که توپ در محوطه جریمه پدیده ضربه می خورد جالب توجه است.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۰ آذر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو