زمان انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۶ -

دایی: کمیته انضباطی فقط بلد است از ما پول بگیرد!

علی دایی با انتقاد از نحوه برخورد کمیته انضباطی معتقد است که آنها باید برای بازیکنان و مربی ها حق دفاع از حکم صادر شده را قائل شوند.

سرای نور؛

علی دایی سرمربی تیم فوتبال سایپا که با تأخیر در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پیکان حاضر شد، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

 

 

می توانیم در این بازی پیروز شویم

دیدار مقابل پیکان آخرین بازی نیم‌فصل است، امیدوارم با یک نتیجه خوب نیم‌فصل را تمام کنیم. چند مصدوم و محروم داریم که سعی می‌کنیم از جوانانمان استفاده کنیم. امیدوارم آخرین بازی نیم‌فصل را ببریم، با احترامی که برای پیکان قائلم؛ اما معتقدم ما می‌توانیم در این بازی پیروز شویم.

 

 

کمیته انضباطی فقط به گزارش داور اکتفا می کند

دایی در مورد بحث محرومیت‌هایی که برای برخی از بازیکنان سایپا در نظر گرفته شده و همچنین جریمه مالی خودش از سوی کمیته انضباطی گفت: با تمام احترامی که برای کمیته انضباطی قائل هستم باید بگویم آنها یکطرفه تصمیم‌گیری می‌کنند و هیچ اجازه‌ای به بازیکنان و مربیان نمی‌دهند تا از خودشان دفاع کنند و فقط در حد گزارش داور اکتفا می‌کنند؛ با این شرایط حق ما ضایع می‌شود و همچنین حق بازیکنان. بهتر است اجازه بدهند ما و بازیکنان هم از خودمان دفاع کنیم و بعد تصمیم‌گیری شود. اما اکنون چنین چیزی نیست. از آنها خواهش می‌کنم بیایند و فیلم بازی را ببینند.

 

 

همه جای دنیا مربی و بازیکن اعتراض می کند

متأسفانه نظارت آنچنانی روی داوران نیست و آنها هرکار می‌خواهند می‌کنند، نیم‌فصل اول چه بلاهایی سر تیم ما آمد، در همه جای دنیا مربی و بازیکن اعتراض می‌کنند؛ اما ما تا بی احترامی نبینیم چنین اتفاقی نمی‌افتد، خود من شوکه شدم و از حقم نمی‌گذرم؛ ۱۰ میلیون تومان من را جریمه کردند و ۸ میلیون تومان بهزاد غلامپور را.

 

 

آیا کمیته انضباطی تا حالا پولی به بازیکنان و مربی ها داده؟!

ما باید این جرایم را بدهیم؛ اما سوالم این است که این کمیته انضباطی تاکنون توانسته یک ریال از باشگاه‌ها بگیرد و به ما بدهد؟ آیا توانسته رأیی که خودش داده را در مورد باشگاه‌ها اجرا کند؟ فقط بلدید از ما پول بگیرید و شکایت ثبت کنید تا پول هم نگیرید شکایتی ثبت نمی‌شود؛ اما آیا تا حالا پولی از باشگاه‌ها گرفته‌اید تا به مربیان و بازیکنان بدهید؟

 

 

گروه ایران سخت ترین گروه جام جهانی است

در گروه سختی قرار گرفته‌ایم، گروه ایران سخت‌ترین گروه جام جهانی است، قهرمان اروپا در آن قرار دارد و مراکش هم یکی از بهترین‌هاست. با این حال بازیکنان ما هم تاکنون خوب کار کرده‌اند و می‌توانیم اگر تدارک خوبی برای تیم ملی ببینیم نتایج مناسبی بگیریم.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۳ آذر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو