زمان انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۶ -

درویش: به تیم ملی کمک می‌کنیم

مدیرعامل باشگاه سایپا نیز مانند علی دایی معتقد است که داوری ها در طول فصل به ضرر این تیم بوده است.

سرای نور؛

رضا درویش مدیر عامل سایپا بعد از برد تیمش برابر پیکان در جمع خبرنگاران گفت: تیم جوانی در اختیار داریم که کار کردن با این تیم سخت است. در بازی هفته گذشته ۷۰-۸۰ درصد بازیکنان ما از تیم جوانان و امید بودند و ۷،۸ بازیکن اصلی خود را در اختیار نداشتیم.

وی در ادامه با انتقاد از داوری هایی که برعلیه سایپا بوده ادامه داد: به زعم کارشناسان داوری ۸ امتیاز را داوران از تیم ما گرفتند. بر این اساس نتوانستیم در بعضی از بازی ها به موفقیت دست یابیم.

درویش درباره اعتراض دایی به عملکرد داوران بازی بیان کرد: تنها کاری که می توانیم انجام بدهیم این است که از حقمان دفاع کنیم و از طریق مجرای قانونی پیگیر حق مان باشیم. مسئولان و حتی داوران گفتند که حق شما در بعضی از بازی ها ضایع شده است اما ما نمی توانیم کاری کنیم. امیدوارم اشتباهات داوری در نیم فصل دوم برای تیم ما رخ ندهد.

او درباره پیشنهاد یک تیم ترکیه ای به صیاد منش ستاره نوجوان سایپا بیان کرد: برخی از بازیکنان ما پیشنهاد از تیم های خارجی دارند که هر چه به صلاح بازیکنان باشد انجام می دهیم.

مدیر عامل سایپا در پایان درباره درخواست کی روش برای در اختیار گذاشتن بازیکن از سوی تیم ها خاطر نشان کرد: در همه رده ها بیشترین بازیکن در تیم ملی داریم و بیشترین آسیب دیدگی بازیکنان ما در تیم ملی رخ داده است . به هر حال برای اهتزاز پرچم کشورمان به تیم ملی کمک می کنیم.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۴ آذر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو