زمان انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۶ -

عنایتی: با ۱۳ بازیکن به مصاف پارس جنوبی رفتیم

سرمربی موقت تیم سیاه‌جامگان مشکل تیمش را کمبود بازیکن دانست و اینکه مشکی‌پوشان با تنها 13 بازیکن مقابل پارس جنوبی صف‌آرایی کرده‌اند.

سرای نور؛

رضا عنایتی پس از تساوی بدون گل پارس جنوبی مقابل سیاه‌جامگان، اظهار داشت: برای این بازی فقط ۱۳ بازیکن داشتیم. امیدوارم مشکل کمبود بازیکن را در نیم فصل برطرف کنیم.

 

وی در واکنش به طرح این موضوع که بازیکنانش در جریان بازی خود را بیش از حد به زمین می‌انداختند، گفت: بازیکنان‌مان فقط یکی دو بار زمین خوردند که یکی از آنها دماغش شکست و در صحنه دیگر بازیکن حریف به دروازه‌بان ما برخورد کرد. در این بازی صحنه‌ای ضدفوتبال نداشتیم.

 

عنایتی درباره عملکرد داور نیز تصریح کرد: فکر می‌کنم داور در این بازی تحت‌تأثیر اتفاقات بازی و جو ورزشگاه قرار گرفته بود و پنالتی‌ دقیقه آخری هم که گرفته شد، تحت‌تأثیر همین جو بود. این اولین بار نیست که تیم ما از داوری ضربه می‌خورد. در بازی با صنعت نفت و استقلال خوزستان هم داوری به ضرر ما بود. حتی در بازی با استقلال خوزستان درحالی که بازیکن‌شان, بازیکن ما را کشید، تصمیم داور به ضررمان بود و باعث شد در آن صحنه گل بخوریم.

 

وی ادامه داد: شرایط سیاه‌جامگان تغییر خواهد کرد و به همین شکل نخواهد ماند. ما در این بازی فقط سه بازیکن روی نیمکت داشتیم و فقط می‌توانستیم دو بازیکن به زمین بفرستیم، اگر در جریان بازی یکی از بازیکنان‌مان مصدوم می‌شد مجبور می‌شدیم که دروازه‌بان‌مان را به داخل زمین ببریم. در نیم‌فصل دوم تغییرات گسترد‌ه‌ای خواهیم داشت. ما در تیم سیاهی لشگر نمی‌خواهیم. سیاهی لشگر‌ها همه جا هستند. بهتر است بازیکن بی‌غیرت در خانه بنشیند و چای بخورد.

 

عنایتی در پاسخ به این پرسش که «نام تیم شما مشکی‌پوشان است یا سیاه‌جامگان؟»، توضیح داد: ما مشکی‌پوشان شده‌ایم، اما شما هرچه دوست دارید تیم ما را صدا کنید! البته من از طرف باشگاه می‌گویم که نام تیم ما مشکی‌پوشان است.

 

سرمربی موقت تیم سیاه‌جامگان درباره میزبانی شهر جم از این بازی ادامه داد: میزبانی فوق‌العاده‌ای بود. ممنونم از میهمان‌نوازی اهالی این شهر و هواداران بسیار خوبی که در ورزشگاه بودند. امیدوارم پارس جنوبی در پایان فصل در جایگاه خوبی قرار بگیرد.

 

وی در پاسخ به این پرسش که «چرا در این شرایط حاضر شدید هدایت تیم سیاه‌جامگان را قبول کنید؟»، یادآور شد: انتخابم درست یا غلط بوده باید بگویم این یک توفیق اجباری بود و من نمی‌توانستم در این شرایط از این تصمیم شانه خالی کنم. سیاه‌جامگان تیم شهرم است و من می‌خواستم که به این تیم کمک کنم تا به یک سرانجام برسد.

 

وی در مورد هم‌گروه شدن تیم ملی کشورمان با تیم‌های اسپانیا، پرتغال و مراکش در جام جهانی ۲۰۱۸ تصریح کرد: گروه بسیار خوبی است و اگر ناامید شویم کار سخت‌تر خواهد بود. قرار است با تیم‌های بزرگ بازی کنیم و باید از این موضوع خوشحال باشیم. باید به فکر پیروزی باشیم و حداقل در مرحله بعد به فکر اوت شدن باشیم. بازی مقابل پرتغال و اسپانیا کاملاً خاطره‌انگیز خواهد بود، چون این دو تیم از بازیکنان بزرگی بهره‌ می‌گیرند.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۴ آذر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو