زمان انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۶ -

چهار دروازه‌بان لیگ برتری در رادار سپاهان

تیم فوتبال سپاهان شرایط چهار دروازه بانی که در تیم های لیگ برتری حضور دارند را زیر نظر گرفته است.

سرای نور؛عملکرد نه چندان خوب لی اولیویرا در چهارچوب دروازه سپاهان باعث شد تا زلاتکو کرانچار در دیدار برابر استقلال خوزستان برای اولین بار در طول لیگ هفدهم این گلر را بدون اینکه مصدومیتی داشته باشد، روی نیمکت قرار دهد و از مهدی صدقیانی جوان استفاده کند.

همزمان با صلاحدید کرانچار، مدیران سپاهان پیگیر شرایط چهار دروازه بان لیگ برتری هستند که علیرغم کارنامه خوبی که دارند، در تیم های خود نیمکت نشین شده اند و این مسئله حضور آنها در اصفهان را ساده تر می کند.

کرانچار در کنفرانس خبری پیش از مصاف با استقلال خوزستان از شهاب گردان، رحمان احمدی و مهدی رحمتی نام برد و عنوان کرد این سه گلر در پنجره تابستانی با باشگاه های خود قرارداد داشتند و امکان جذب آنها فراهم نبود؛ اما حالا با توجه به نیاز مبرم سپاهان برای تقویت خط دروازه و نیمکت نشینی این سه گلر با تجربه در تیم هایشان، شرایط برای بازگشت آنها به تیم سابقشان مهیاتر از گذشته به نظر می رسد.

اما مشکلی که در خصوص جذب این سه گلر وجود دارد، سن بالای آنها است؛ از همین رو مدیران سپاهان مذاکراتی با یکی از گلرهای جوان لیگ برتر که مدتی است در تیمش نیمکت نشین شده است را آغاز کرده اند تا در صورت مثبت بودن روند  مذاکرات در نیم فصل دوم او را جایگزین لی اولیویرا کنند که این روزها در حال مذاکره برای فسخ قراردادش با باشگاه است.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۵ آذر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو