زمان انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۶ -

مظاهری: هواداران ذوب آهن کمی صبورتر باشند

رشید مظاهری معتقد است کلید اصلی پیروزی مقابل نفت تهران در دست کاپیتان تیمشان بوده است.

سرای نور؛

حضور دوباره مهدی رجب زاده در تیم پس از گذراندن دوره مصدومیتش، شرایط ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا ، و حضورش در روسیه سخن گفت که در ادامه می‌خوانید:
*بعد از چند نتیجه ضعیف و باخت سنگین مقابل پرسپولیس در هفته گذشته، دیروز یک برد روحیه بخش مقابل نفت به دست آوردید. نظرت راجع به بازی چیست؟

 

خدا رو شکر بازی خیلی خوبی بود. اگر دقت کرده باشید توپ خاصی روی دروازه نیامد. چند توپ روی دروازه من آمد که موقعیت صد در صد نبود و به نظر من بهترین بازیکن زمین میلاد فراهانی دروازه بان تیم نفت بود. یعنی شما ببینید ما چقدر خوب بودیم که حملات زیادی انجام دادیم و توپ کمتری روی دروازه ما می‌آمد.
به غیر از بازی با پرسپولیس خیلی وقت بود اینطوری بازی میکردیم و نمیدانم چرا مقابل پرسپولیس آنطور شد ولی خب به هر حال فوتبال است و بعضی وقت‌ها پیش می آید و فوتبال آن روی خودش را به ما نشان داد. باز هم خدا رو شکر که بازی را بردیم و امیدوارم شروعی باشد برای بردهای پیاپی ما چون ما به چند برد پشت سر هم نیاز داریم.

 

 

*در روز گذشته چندین مهار فوق العاده داشتی. شرایطت در تیم چگونه است؟

 

از شرایط بدنی خودم خیلی راضی ام  و من در حال حاضر با لویی تابارز تمرین میکنم و محمدرضا اخباری نیز دو سال که با او کار میکرد جز بهترین ها بود و پای ثابت تیم ملی بود. تمرین های سختی با تابارز انجام می‌دهم و از لحاظ روحی و روانی خیلی روی من کار می کند. فکر میکنم قبل از جام جهانی به مربی ای مثل تابارز احتیاج داشتم  که تجربه های زیادی در اختیارم بگذارد. درست است شاید آمار گل خورده ما خوب نباشد ولی به غیر از چند مورد من روی آن گل ها مقصر صد در صد نبودم و فکر میکنم  عملکرد خودم خوب بوده ولی خب می گویند عملکرد تیمی مهم است. به هر حال من هم جزئی از تیم هستم و عملکرد من هم با عملکرد تیم در یک راستا هستند.

*مهدی رجب‌زاده بعد از حدود دو ماه دوری از مستطیل سبز دوباره به تیم برگشته و در بازی دیروز یک پاس گل را به نام خودش ثبت کرد. در این باره صحبت کن.

 

به نظر من ما به یک لیدر احتیاج داریم مثل کاپیتان رجب زاده. خودتان دیدید مهدی رجب زاده بعد از آمدنش به زمین با تجربه ای که داشت نظمی خاص به تیم داد. هرکسی نظر خودش را دارد ولی نظر شخصی من این است که کلید اصلی برد مقابل نفت در دست مهدی رجب زاده بود و ما منتظر باز گشت مهدی رجب زاده به تیم بودیم و منتظر بازگشت قاسم حدادی فر نیز هستیم چون ما احتیاج به این رهبرها و لیدرها داریم .

 

*و یک سوال خارج از باشگاهی. به حضور در روسیه امیدواری؟

 

امیدوار که نه. من شب و روز با فکر به حضور در روسیه سپری می کنم . همه می گویند که دیگر علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی است و تمام.  ولی این را بدانید که من تا روز و ساعت و لحظه آخر و تا زمانی که اسامی را اعلام کنند کوتاه نمی آیم و تمام تلاشم را می کنم تا در روسیه بازی کنم. البته با تشخیص کادر فنی تیم ملی.

*شما در لیگ قهرمانان آسیا در صورت پیروزی مقابل نماینده هند در گروهی به نظر نه چندان دشوار قرار می گیرید. نظرت در این باره چیست؟

 

به نظر من در لیگ قهرمانان آسیا هیچ گروهی آسان نیست. از تجربه حضور در چند دوره از لیگ قهرمانان این را می گویم و فکر می کنم هیچ تیم و گروهی آسان نیست و همه با تمام وجود به زمین می آیند. امیدوارم بتوانیم تیم آیزاول هند را شکست بدهیم و بتوانیم در این بازی ها برای ایران و اصفهان حرکتی بزرگ انجام دهیم.

 

*به نظر می رسد هواداران تیم ذوب آهن در حال حاضر از عملکرد و رتبه تیمشان در لیگ هفدهم راضی نیستند. در نیم فصل دوم می توانید آن ها را با تیم آشتی دهید؟

 

تمام تلاشمان را می کنیم که در آخر فصل بتوانیم نتایج مطلوبی بگیریم و دل هواداران را شاد کنیم. البته به آن ها حق می دهم ولی بنظرم باید کمی صبورتر باشند.  من فکر می کنم که ما در شرایط سخت تر از این هم بوده ایم و هوادارانمان شرایط سخت تر  را هم دیده اند. اما توانسته ایم بعد از آن دوره روز های سخت بهترین نتایج را بگیریم. مطمئنم اگر کمی صبورتر باشند همه چیز حل خواهد شد. در آخر از همه هواداران تشکر میکنم.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۷ آذر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو