زمان انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۶ -

گزارش: حراج زمستانی بارسا برای خریدهای بزرگ

در حالی که آبی اناریها در اندیشه جذب بازیکن در زمستان هستند، ولی چند بازیکن این تیم نیز در فهرست فروش قرار دارند و باید به فکر جدایی از این تیم باشند.

سرای نور,؛فیلیپه کوتینیو، گزینه اصلی آبی اناری ها برای تابستان است و ستاره برزیلی در صدر فهرست خرید‌های باشگاه قرار گرفته است. از همین رو باشگاه در زمستان برای جذب او تلاش خواهد کرد؛ ولی مطمئنا بارسا باید به فکر فروش چند بازیکن خود باشد.

والورده تا به اینجا در مورد آندره گومس تصمیم گیری قطعی کرده و پس از ملاقاتی که با ایجنت او داشت، تایید کرد که قصد فروش ستاره پرتغالی را ندارد. دنیس سوارز نیز دیگر بازیکنی است که مورد توجه ناپولی قرار گرفته؛ ولی باشگاه قصد فروش او را ندارد، زیرا ستاره اسپانیایی تنها بازیکنی است که شباهت زیادی به اینیستا دارد و می‌تواند جانشین کاپیتان بارسا شود. با این حال با حضور اوزیل و کوتینیو ممکن است کمی اوضاع تغییر کند.

ماسکرانو تصمیمش برای جدایی از بارسا را گرفته و بارتومئو تاکید کرده که این تصمیم بازگشت ناپذیر است. با این حال با مصدومیت اومتیتی و غیبت او در دو ماه آینده، باشگاه قصد ندارد اجازه جدایی مدافع آرژانتینی خود را بدهد. همچنین این احتمال وجود دارد که ماسکرانو تا پایان ژانویه در بارسا بماند و منتظر بهبود اومتیتی شود و در صورتی که این بازیکن توانایی بازی کردن را پیدا کرد، او از بارسا جدا شود. پیشنهاداتی از چین برای او وجود دارد.

آردا توران نیز یکی دیگر از گزینه های تیم است که در حقیقت جدی ترین گزینه جدایی خواهد بود. او که هنوز برای بارسا به میدان نرفته، می‌داند که دورانش در بارسا تمام شده و باید به فکر جدایی باشد؛ ولی هیچ باشگاهی هنوز به جذب او تمایل نشان نداده است. احتمالا چند باشگاه ترک برای به خدمت گرفتن او اقدام خواهند کرد؛ ولی او برای فراهم شدن مسیر انتقال، باید حقوقش را کاهش دهد.

آلکس ویدال نیز یکی از گزینه های سویا است. هر چند که ویدال در مدت زمان حضورش در بارسا همواره به جدایی از تیم نزدیک بوده؛ ولی این بار والورده نشان داده که قصد ندارد روی او حساب کند.  با حضور سمدو، عملا ویدال از گزینه های بارسا خارج شده و سرجی روبرتو به عنوان جانشین سمدو به میدان می‌رود. با آماده شدن دمبله، دیگر او شانسی برای بازی کردن نخواهد داشت.  ویدال از سویا پیشنهاداتی در اختیار دارد؛ ولی باید در این باره تصمیم قطعی بگیرد. در زمستان شانس جدایی او نیز بسیار بالاست.

رافینیا، دیگر هافبک بارسا نیز از دیگر گزینه های جدایی است. او که می‌خواهد در جام جهانی روسیه، تیم ملی اسپانیا را همراهی کند، در تلاش است که با قراردادی که بند بازگشتی داشته باشد، به تیمی برود که فرصت بازی کردن پیدا کند. در حقیقت او می‌خواهد مثل دلوفئو که به میلان رفت و با درخشش در این تیم توجهات را به خود جلب کرد، مسیری مشابه را در پیش بگیرد. حال باید دید که بارسا در نهایت در زمستان چه روندی را در پیش خواهد گرفت.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۸ آذر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو