زمان انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۶ -

پیروزی پرگل آرسنال مقابل باته در لیگ اروپا

آرسنال که صعودش به مرحله بعد لیگ اروپا قطعی شده بود، در آخرین دیدار مرحله گروهی توانست با نتیجه 6-0 باته بوریسوف را شکست بدهد.

سرای نور؛شاگردان آرسن ونگر در این دیدار نمایشی عالی ارائه دادند و با زدن ۶ گل، شبی فراموش نشدنی را سپری کردند. تنها ۱۱ دقیقه از بازی سپری شده بود که متیو دبوشی با یک شوت تماشایی از زاویه ای نه چندان مناسب، توانست توپچی ها را پیش بیندازد.

برتری آرسنالی ها ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۳۷، تئو والکات از به هم ریختگی خط دفاعی باته استفاده کرد و اختلاف را به دو گل افزایش داد. ۵ دقیقه بعد نوبت جک ویلشر بود تا روی پاس والکات، با یک شوت دیدنی، حساب کار را ۳-۰ کند و آرسنالی ها در نهایت با همین برتری به رختکن رفتند.

آرسنال نیمه دوم را هم بهتر آغاز کرد و تنها ۶ دقیقه از این نیمه سپری شده بود که مدافع باته به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا اختلاف به ۴ گل افزایش پیدا کند.

حملات میزبان ادامه داشت تا اینکه این تیم در دقیقه ۶۴ صاحب یک ضربه پنالتی شد. خطای مدافع باته روی ویلشر، یک ضربه پنالتی نصیب آرسنال کرد که الیویه ژیرو با یک ضربه تماشایی، آن را تبدیل به گل کرد.

این گل هم پایان کار نبود و در دقیقه ۷۴، محمد الننی روی پاس ویلشر، با یک ضربه فنی، توپ را به گوشه دروازه باته فرستاد. در دقایق پایانی بازیکنان باته پیش کشیدند و یکی دو موقعیت خوب روی دروازه آرسنال ایجاد کردند اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با برتری ۶-۰ آرسنال به پایان رسید.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۸ آذر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو