زمان انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۶ -

پاسخ منفی استقلال و پدیده به سپاهان

دو باشگاه استقلال و پدیده حاضر نشدند برای فروش گلرهای خود با مدیران سپاهان وارد مذاکره شوند.

سرای نور؛روز گذشته محسن طاهری مدیرعامل باشگاه سپاهان در جلسه ای که در تهران برگزار شد، میهمان مدیران سایپا بود تا در مورد معاوضه مهرداد محمدی و محمدرضا اخباری مذاکره کند. اما در پایان این جلسه پیشنهاد مدیران سایپا که خواستار مبلغ یک میلیارد تومان به علاوه مهرداد محمدی برای واگذار کردن گلر ملی پوش خود شده بودند، مدیران سپاهان را با چالشی جدی روبرو ساخت.

پیش از این از شهاب گردان و مهدی رحمتی به عنوان دیگر گزینه های سپاهان نام برده می شد، اما مدیران دو باشگاه پدیده و استقلال به هیچ وجه حاضر به مذاکره با مسئولان سپاهان نشدند و حتی محمدرضا مهاجری سرمربی پدیده برای اینکه خیال سپاهانی ها را راحت کند، در مصاحبه ای عنوان کرد که اگر سپاهانی ها گردان را می خواهند باید نصف تیمشان را به ما بدهند.

در این میان البته ابراهیم آلما گلر تیم ملی سوریه که دو بار برابر ایران نیز نمایش های خوبی داشت به مدیران سپاهان پیشنهاد شده که البته قرارداد او با باشگاهش مانع از حضور او در ایران شده است.

مدیران سپاهان که حالا تمام گزینه های مورد نظر کرانچار را از دست رفته می بینند، با توجه به فسخ قرارداد لی اولیویرا بی شک باید تلاش ویژه ای برای جذب محمدرضا اخباری گلر تیم سایپا به کار ببندند تا گزینه ای مناسب برای چارچوب دروازه تیمشان پیدا کنند.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۹ آذر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو