زمان انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۶ -

برگزاری مراسم جشن روز دانشجو در دانشگاه علامه محدث نوری شهرستان نور+تصاویر

مراسم جشنی به مناسبت روز دانشجو، در دانشگاه علامه محدث نوری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سرای نور، همزمان با ۱۶ آذر ، مراسم جشن روز دانشجو با حضور پرشور دانشجویان دانشگاه علامه محدث نوری(ره) شهرستان نور در سالن همایش های این مرکز برگزار شد.

 

 

در پایان این مراسم از دانشجویان نمونه و افتخارآفرین این دانشگاه تجلیل به عمل آمد.

 

همچنین گفتنی است؛ مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علامه محدث شهرستان نور بمناسبت ۱۶ آذر بیانیه ای به شرح زیر صادر کرده است:
پارسا شجاع، ۱۶ آذر را یکی از روزهای افتخارآمیز تاریخ ایران و نماد مبارزه با استکبار دانست و اظهار کرد: در ۱۶ آذر ماه جوانان آزادمرد و آگاه ، پرچم بیداری از تاریکی ها، ظلم، استبداد و استکبار را بر دوش کشیده و چراغ بیداری و آزادی خواهی را روشن نگه داشتند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علامه محدث شهرستان نور، دانشجو را نماد زلالی، پاکی، آرمانخواهی، بیداری و مظهر تحولات اساسی در جامعه معرفی کرد و گفت: مضامینی همچون استقلال و آزادی بواسطه همین جوانان پرشور معنی پیدا می کند توسعه و تعالی کشور در میادین علمی، پژوهشی، فرهنگی، اقتصادی مدیون جوانان پرتوان، خلاق و استکبارستیز است.

 

وی با بیان اینکه جامعه دانشگاهی و دانشجوی ایرانی در طول تاریخ معاصر اثبات کرده است که بینشی عمیق نسبت به اوضاع موجود در اجتماع دارد، اظهار کرد: جامعه دانشگاهی با پیوندی عمیق و ناگسستنی که به رهبر فرزانه انقلاب اسلامی دارد و به موقع به وقایع روز واکنش نشان داده و به عنوان عضوی جداناپذیر از پیکره ملت شریف ایران، همچون گذشته مهم‌ترین وظیفه و رسالت خود را دفاع از کیان انقلاب و تلاش برای کارآمدی نظام مقدس جمهوری اسلامی می‌دانند.

 

زمان انتشار: ۲۰ آذر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو