زمان انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۶ -

گواردیولا: پیروز شدن در دربی خوشحالی هم دارد

پپ گواردیولا، سرمربی سیتی تاکید کرد بازیکنانش حرکت تحریک کننده ای بعد با بازی با یونایتد انجام نداده اند.

سرای نور؛در روزهای اخیر اخبار فراوانی در مورد شادی اغراق آمیز بازیکنان سیتی و واکنش شیاطین سرخ شنیده شده که گواردیولا در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی برابر سوانسی آن را تکذیب می کند.

گواردیولا گفت: “واکنش ما غیرطبیعی نبود و شادی بازیکنانم همانند پیروزی برابر ساوتهمپتون بود. به هر حال ما در دربی و برابر بهترین رقیب خود پیروز شده بودیم. من فکر می کنم دیگر تیم ها مانند یونایتد و آرسنال هم پیروزی خود را جشن می گیرند. کجا؟ در رختکن دربسته.

به من اعتماد کنید، درست است ما خوشحال بودیم، زیرا همه تیم های جهان بعد از برتری در دربی خوشحال هستند. در اولدترافورد شما باید از رختکن تیم مهمان برای رسیدن به رختکن خود عبور کنید؛ اما ما داخل رختکن خود بودیم و کاری نکردیم.

بعد از بازی بازیکنان با هم دست دادند و مشکلی نبود. برخی از بازیکنان ما نیز با هواداران در حال جشن گرفتن بودند. ما احترام زیادی برای رقبا قائل هستیم و وقتی پیروز شویم جشن می گیریم و وقتی ببازیم هم شکست را قبول می کنیم.

ما بعد از بازی با ناپولی در لیگ قهرمانان هم جشن گرفتیم و این اتفاقی طبیعی است؛ اما من امیدوارم دیگر اتفاقات بعد از بازی با یونایتد تکرار نشود.”

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۱ آذر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو