زمان انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۶ -

ابراهیمی در لیست مازاد تراکتور نیست!

مدیررسانه ای تیم تراکتورسازی اعلام کرد نام محمد ابراهیمی در بین بازیکنان مازاد این تیم حضور ندارد.

سرای نور؛در روزهای گذشته به واسطه اعلام لیست مازاد تراکتورسازی حرف و حدیث های زیادی به وجود آمده است. یکی از بازیکنانی که هواداران درباره او مسائل زیادی را بیان کردند و خواهان جدا نشدنش هستند، محمد ابراهیمی است. حالا مسئولان باشگاه اعلام کردند او در لیست مازاد حضور ندارد.

محمد جواد پاینده،‌ مدیر رسانه ای تراکتورسازی در این باره اظهار داشت: موضوع معاوضه ۲ بازیکن تیم‌های تراکتورسازی و صنعت نفت آبادان در دیدار این ۲ تیم از سوی سرمربی محترم تیم صنعت نفت آبادان آقای فراز کمالوند پیشنهاد شد و سرمربی تیم آقای یحیی گل‌محمدی پاسخی به این پیشنهاد نداد. در ادامه این پیشنهاد با تماس‌های مکرر از سوی اعضای کادر فنی صنعت نفت همچنین آقای پیمان صاحب جمعی مربی این تیم مورد پیگیری قرار گرفت و خواستار پاسخگویی باشگاه تراکتورسازی به این پیشنهاد شدند.

وی ادامه داد: یحیی گل محمدی این موضوع را به صورت کاملاً دوستانه با محمد ابراهیمی مطرح کرد که انجام این معاوضه تنها منوط به موافقت و تمایل ابراهیمی بوده؛ اما اشتباه بزرگ در این میان رسانه‌ای شدن یک گفت‌و‌گوی دوستانه بین سرمربی و بازیکن تیم بوده است. در واقع انتظار می‌رفت ابراهیمی نظر موافق یا مخالف خود را به سرمربی تیم اعلام کند که در صورت مخالفت این معاوضه به طور کلی منتفی می‌شد و هیچ حاشیه و مشکل دیگری هم در نیم فصل برای تیم ایجاد نمی‌شد.

مدیررسانه‌ای تراکتورسازی همچنین گفت: در واقع باز هم تاکید می‌کنیم نام محمد ابراهیمی به هیچ وجه در لیست خروجی نیم‌فصل تراکتورسازی قرار نداشته و حتی به این بازیکن گفته نشده که در تمرینات تیم حضور پیدا نکند. ابراهیمی بازیکن متعصب و باغیرتی است که سال‌ها برای این تیم زحمت کشیده و موضوع کنار گذاشتن او مطرح نبوده است. تنها انتظار از چنین بازیکن بزرگ و با تجربه این بود که گفت‌و‌گوی خصوصی خودش با سرمربی تیم را به رسانه‌ها نمی‌کشید.

پاینده در پایان گفت: نباید فراموش کنیم که ما یک نیم‌فصل سخت در تاریخ تراکتورسازی را پشت سر گذاشتیم و حالا برای حضور پر قدرت در ۳ جام لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا آماده می‌شویم. تنها نیت کادر مدیریت، فنی، اعضای تیم و همچنین هواداران باید ساختن تیمی قدرتمند و پرمهره برای حضور در ۳ جام و بازی‌های سخت و فشرده پیش رو باشد. به همین دلیل درخواست ما از همه هواداران و بازیکنان تیم این است که اجازه ندهند حاشیه و مشکلات جدیدی برای تیم ایجاد شود. انشاءالله فصل نقل‌و‌انتقالات نیم‌فصل هم با اخبار و اتفاقات بسیار خوب برای هواداران همراه خواهد بود و تیمی قدرتمند را با حضور کادر فنی پرتلاش و زحمتکش تراکتورسازی و درایت مدیریت باشگاه برای حضور در ۳ جام آماده می‌کنیم.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۱ آذر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو