زمان انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۶ -

سوانسی ۰-۴ منچسترسیتی: آبی بی رحم!

منچسترسیتی در دیداری خارج از خانه موفق شد با نتیجه 4-0 سوانسی را شکست بدهد و به پانزدهمین پیروزی پیاپی در لیگ برتر دست یابد.

سرای نور؛شاگردان پپ گواردیولا در ادامه نتایج خوب شان در رقابت های این فصل توانستند با ۴ گل سوانسی را از پیش رو بردارند و فاصله شان با رقبا را همچنان حفظ کنند.

همانطور که انتظار می رفت بازی با برتری سیتی آغاز شد و تنها ۵ دقیقه از بازی سپری شده بود که سرخیو آگوئرو می توانست دروازه میزبان را باز کند؛ اما ضربه او بعد از پشت سر گذاشتن سه مدافع سوانسی، به تور کنار دروازه برخورد کرد.

دو دقیقه بعد نوبت فرناندینیو بود که با یک ضربه والی تماشایی، دروازه سوانسی را به خطر بیندازد؛اما فابیانسکی با یک واکنش تماشایی، توپ را دفع کرد.

در ادامه بازی تا اندازه ای متعادل تر شد و تیم میزبان هم توانست یکی دو موقعیت نصفه و نیمه روی دروازه سیتی ایجاد کند؛ اما باز هم این بازیکنان میهمان بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند و سرانجام در دقیقه ۲۷ به گل رسیدند.

روی اشتباه خط دفاعی سوانسی بود که توپ در سمت راست محوطه جریمه این تیم به برناردو سیلوا رسید و ارسال دقیق او را داوید سیلوا با یک ضربه نه چندان محکم، تبدیل به گل اول بازی کرد.

برتری سیتی بعد از این گل هم ادامه داشت و این تیم خیلی زود به گل دوم رسید. این بار روی یک ضربه آزاد از سمت چپ محوطه جریمه سوانسی بود که ارسال کوین دی بروین بدون اینکه به کسی برخورد کند، وارد دروازه شد.

فشار حملات سیتی بعد از این گل هم ادامه پیدا کرد و این تیم چند موقعیت دیگر هم روی دروازه سوانسی ایجاد کرد؛ اما نتوانست از آنها استفاده کند و نیمه اول با همان دو گل به پایان رسید.

سیتی نیمه دوم را هم هجومی آغاز کرد و می توانست در همان دقیقه اول این نیمه به گل سوم برسد؛ اما داوید سیلوا نتوانست از موقعیت خوبی که سرخیو آگوئرو برایش ایجاد کرده بود، استفاده کند.

اما آبی ها برای رسیدن به گل سوم خیلی منتظر نماندند و در دقیقه ۵۲ اختلاف را به سه گل افزایش دادند. روی حرکت خوب رحیم استرلینگ و پاس او در دهانه دروازه به داوید سیلوا، ستاره اسپانیایی سیتی توانست گل دوم خود و گل سوم تیمش را به ثمر برساند.

این گل هم از فشار حملات سیتی کم نکرد و بازیکنان این تیم همچنان توپ و میدان را در اختیار داشتند. برتری این تیم ادامه داشت و بازیکنان سوانسی تنها تلاش می کردند تا گل های بیشتری دریافت نکنند؛ اما سرانجام در دقیقه ۸۵، آبی ها به گل چهارم رسیدند. روی پاس یحیی توره بود که سرخیو آگوئرو در میانه زمین حریف صاحب موقعیت شد و بعد از پشت سر گذاشتن سه مدافع حریف، با یک ضربه دقیق توپ را به گوشه دروازه فابیانسکی فرستاد.

در دقایق پایانی اتفاق خاصی رخ نداد و بازی در نهایت با همان چهار گل به سود سیتی به پایان رسید.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۳ آذر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو