زمان انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۶ -

موراتا: با دیدن بازی های دروگبا، بهتر شدم

آلوارو موراتا، مهاجم چلسی، تایید کرد که دوست دارد جایگاهی مانند دیدیه دروگبا در استمفوردبریج پیدا کند.

سرای نور؛موراتا در تابستان گذشته با انتقالی ۸۲ میلیون یورویی از رئال مادرید به چلسی پیوست و با جدایی دیگو کاستا از آبی ها، به مهاجم اول این تیم تبدیل شد.

این در حالی است که دیدیه دروگبا در دو مقطعی که برای چلسی بازی کرد، چهار قهرمانی در لیگ برتر، ۴ قهرمانی در جام حذفی، سه قهرمانی در جام اتحادیه و یک قهرمانی در چمپیونزلیگ به دست آورد و ۱۶۴ گل هم برای آبی ها زد.

موراتا در گفتگو با مجله باشگاه چلسی، فاش کرد که در زمان پیوستن به این باشگاه، خواستار ویدئویی از بازی های دروگبا شده بود:” من آن را در خانه تماشا کردم. با دیدن بازی های دیدیه، بهتر شدم.”

موراتا در ۲۲ دیداری که برای چلسی بازی کرد، ۱۰ بار موفق به گلزنی شد. در این بین، بیشتر گل های او با ضربه سر به ثمر رسید. این ملی پوش اسپانیایی در این مورد گفت:” وقتی ۸-۷ ساله بودم، یک ترامپولین (تشک پرش) خریدم.

پدرم عادت داشت که همیشه بگوید ” با سر ضربه بزن” و سپس توپ را برایم پرتاب می کرد و من به هوا می پریدم. فکر می کنم این تمرین واقعا به من کمک کرد زیرا این کار را همیشه با پدرم تمرین می کردم.

وقتی بچه بودم، برایم جالب بود که به هوا بپرم و ضربه سر بزنم یا با پا توپ را شوت کنم. این بعدها به من کمک کرد زیرا ضربات سر یکی از ویژگی های خوب بازی من است.”

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۴ آذر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو