زمان انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۶ -

مهر تایید بر ادعای جدایی رونالدو از رئال

به نظر می رسد که ادعای ادو آگیره، خبرنگار لاسستا در مورد تمایل رونالدو برای جدایی از رئال در پایان فصل به واقعیت نزدیک باشد.

سرای نور؛دو شب پیش آگیره در برنامه ال چیرینگیتو اعلام کرد که رونالدو هیچ پیشنهادی برای بهتر شدن قرارداد از سوی رئال را قبول نخواهد کرد و طی ماه های آتی تلاش می کند تا با کاهش رقم فسخ قراردادش، زمینه جدایی خود در پایان فصل را فراهم سازد.

 

بسیاری از هواداران رئال این ادعا را به سخره گرفتند؛ اما برخورد روز گذشته رونالدو با پرز در امارات، مهر تایید برای ادعای جدایی او از رئال است.

 

 

 

 

پرز، رئیس باشگاه رئال پیش از شروع بازی با الجزیره به اردوی تیمش رفت و برخورد بسیار گرمی با تک تک بازیکنان داشت تا اینکه به رونالدو رسید. اینجا بود که لبخند از چهره او محو شد و برخورد سردی بین طرفین صورت گرفت. رونالدو پس از دست دادن با پرز بدون اینکه خوش و بشی با رئیس رئال کند به حرکت خود ادامه داد.

برخورد پرز با رونالدو کاملا متفاوت با برخورد او با دیگر بازیکنان رئال بود.

 

گفته می شود که رونالدو از تعریف و تمجید های اخیر پرز از نیمار دلخور شده است، ضمن اینکه او توقع داشته که باشگاه رئال پیش از اینکه توپ طلای پنجم به او برسد پیشنهاد بهتر شدن قرارداد و نزدیک تر شدن حقوق او به حقوق مسی را ارائه دهد که گویا هنوز هم این پیشنهاد به دست او نرسیده است.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۴ آذر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو