زمان انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۶ -

آل نعمه: تا آخر هفته تیم جدیدم را انتخاب می کنم

مدافع نفت تهران با ابراز نارضایتی از شرایط تیمش اعلام کرد به زودی از این تیم جدا خواهد شد.

سرای نور؛احمد آل نعمه درباره شایعات اخیر مبنی بر عدم حضور برخی بازیکنان در تمرینات نفت تهران گفت: چند بازیکن برای استراحت از کادر فنی اجازه گرفته بودند و از دیروز دور جدید تمرینات مان را آغاز کردیم. هیچ اعتصاب یا تحریمی در کار نبوده چون کار ما از این صحبت ها گذشته است.

وی افزود: من با آقای درخشان صحبت کردم و به ایشان اعلام کرده ام که اگر شرایط مالکیت باشگاه و پرداختی ها درست نشود از تیم جدا خواهم شد. این به معنای تهدید نیست اما بهرحال برای اینکه تکلیفم روشن شود، صحبت هایم را انجام دادم.

مدافع نفت تهران با انتقاد از وضعیت به وجود آمده گفت: ما هیچ دریافتی نداشته ایم و آقای جهانیان هنوز هم درگیر مسائل مربوط به انتقال مالکیت هستند. واقعا در این شرایط نمی شود فوتبال بازی کرد و تمرکزی وجود ندارد. نه تنها من بلکه خیلی از بازیکنان تیم پیشنهادهای خوبی دارند و نباید توقع داشت به پای نفت تهران بسوزند.

وی ادامه داد: من از یک تیم لیگ برتری و دو تیم لیگ یکی پیشنهاد جدی دارم و هر سه تیم به یک اندازه خواهان من هستند. اگر شرایط نفت تغییری نکند، تا پایان همین هفته تیم جدیدم را انتخاب خواهم کرد. فعلا از تیم ها نام نمی برم چون هم با نفت قرارداد دارم و هم اینکه فرصت برای نقل و انتقالات هست.

 

آل نعمه به گفتن این نکته که تیم لیگ برتری شهرستانی و دو تیم لیگ یکی هم از تهران و هم از شهرستان هستند بسنده کرد و گفت: هنوز هم می خواهم با نفت ادامه بدهم اما به شرطی که شرایط مساعد شود.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۵ آذر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو