زمان انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۶ -

ورمزیار: استقلال با شفر فاکتورهای مثبت زیادی دارد

مدیر آکادمی استقلال می گوید تیم های پایه استقلال طی یک سال گذشته شرایط خوبی را سپری کرده است.

سرای نور؛صادق ورمزیار مدیر آکادمی استقلال در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه درباره شرایط این مجموعه گفت: با لطف خدا و مدیریت خوب آقای افتخاری طی سال گذشته ثبات خوبی در آکادمی وجود داشته است. توانستیم با استفاده از این ثبات پس از سال ها که تیم های استقلال جز تیم های برتر نبودند، روی تیم های پایه تمرکز کامل داشته باشیم. در نیم فصل دوم مسابقات مجموعه تیم های ما تنها یک باخت داشتند و همین موضوع نشان می دهد که تیم های ما با مساعدت مدیریت و هیات مدیره و تلاش های آکادمی در حال پیشرفت هستند.

وی در ادامه درباره وضعیت تیم های پایه استقلال، تصریح کرد: نونهالان ما با اختلاف زیاد نسبت به باشگاه های خوب و آکادمی دار با سابقه ای مانند پیکان، سایپا و پرسپولیس در رده چهارم جدول قرار گرفته اند. نوجوانان با وجود اینکه روند آماده سازی را دیرتر از بقیه شروع کردند، در نیمه بالایی جدول حضور دارند. تیم جوانان استقلال از ابتدای فصل روند خوبی را داشت و حالا هم صدرنشین لیگ جوانان هستیم. امیدهای استقلال نیز با زحمات نوازی خودش را در جمع بالانشینان حفظ کرده است و روند خوبی را طی می کند. این موضوع نشان می دهد که استقلال پس از سال ها توانسته با کمک های آقای افتخاری یک آکادمی خوب و بی حاشیه داشته باشد که بازیکنان توانا و با استعدادی نیز در اختیار دارد که قراردادهای بلند مدت با باشگاه دارند. این بازیکنان در آینده نزدیک نقش پر رنگی در لیگ برتر خواهند داشت.

ورمزیار با اعلام این نکته که برخی ایرادات در برگزاری مسابقات وجود دارد، خاطرنشان کرد: به برخی تصمیمات هیات فوتبال انتقاداتی وارد است و امیدواریم که این مشکلات برطرف شد. به طور مثال در لیگ جوانان یکی از تیم های مدعی یک بازی عقب افتاده دارد که همچنان برگزار نشده و این موضوع باعث ایجاد شبهاتی شده است زیرا انتظار می رود در هفته های پایانی تکلیف امتیازات مشخص شود.انتظار داریم بازی ها به شکل همسان جلو برود تا مشکلی نباشد.

پیشکسوت باشگاه استقلال در پایان درباره وضعیت تیم بزرگسالان، تصریح کرد: تیم بزرگسالان استقلال هم با اضافه شدن شفر پیشرفت داشته است. تیم با نظم و دیسپلین بازی می کند. شفر از فوتبال منظم آلمان به ایران آمده و همین موضوع تاثیرات مثبتی در تیم داشته است. ما بازیکنان با استعداد و خوبی در اختیار داریم که نظم و تاکتیک های شفر باعث شده تا این بازیکنان توانایی های خود را به نمایش بگذارند. تیم در چند هفته گذشته چند فاکتور را به خوبی اجرا می کند و هواداران نیز از تیم استقبال می کنند. توپ گیری سریع از حریف، بازی مالکانه همراه با طراحی حملات که باعث شده استقلال در حمله تنوع داشته باشد در کنار بازیسازی از خط دفاع و البته خلق موقعیت های زیاد باعث شده تا نمایش های استقلال مورد قبول هواداران و کارشناسان باشد.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۵ آذر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو