زمان انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۶ -

سیتی به دنبال تمدید قرارداد با گواردیولا

وبسایت بی بی سی از تلاش سیتی برای تمدید قرارد با گواردیولا خبر داد.

سرای نور؛گواردیولا در فصل اول حضورش در سیتی موفق به کسب جامی نشد؛ ولی فصل دوم را استثنایی آغاز کرده و در حال حاضر صدرنشین لیگ برتر است. آنها ۱۶ پیروزی پیاپی به دست آورده اند و ۱۱ امتیاز با تیم دوم یعنی یونایتد فاصله دارند.

پپ که سابقه حضور در بایرن و بارسلونا را در کارنامه اش دارد، سال ۲۰۱۶ هدایت سیتی را برعهده گرفت. در این مدت عملکرد خوب تیم او باعث شده تا مدیران سیتی مجاب شوند به فکر تمدید قرارداد با او باشند. در حقیقت مسئولین سیتی هیچگاه به موفقیت گواردیولا در تیمشان شک نداشتند و فصل اول حضور او که بدون جام به پایان رسید، برای آنها اهمیتی نداشت.

با این حال درخشش این فصل تیم او، باعث شده تا مسئولین سیتی هر چه سریعتر به دنبال تمدید قرارداد او باشند. آنها قصد دارند مذاکرات را آغاز کرده و تا تابستان، کار انتقال را نهایی کنند. با این حال انتظار آنها از سرمربی اسپانیایی این است که در چمپیونزلیگ نیز بتواند تیمش را به موفقیت برساند. بهترین عملکرد سیتی در سی ال، رسیدن به نیمه نهایی رقابت هاست. در ۴ فصل اخیر نیز ۳ قهرمانی برای رئال حاصل شده و مدیران سیتی انتظار دارند گواردیولا بتواند این طلسم را بشکند و بزرگترین موفقیت تاریخ سیتی را برایشان به ارمغان بیاورد.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۷ آذر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو