زمان انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۶ -

ماموریت سخت تراکتور برای استفاده از بازیکنان جدید

مسئولان باشگاه تراکتورسازی در صدد هستند تا هرطور شده از بازیکنان جدید خود مقابل استقلال خوزستان استفاده کنند که این کار مشقت هایی دارد.

سرای نور؛با توجه به اینکه نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر ایران به طور رسمی از ساعت ۲۴ امشب آغاز می شود، مسئولان تیم تراکتورسازی نتوانستند قرارداد بازیکنان جدید خود را به ثبت برسانند. البته آنها در هیات فوتبال تبریز این کار را انجام دادند؛ اما چون محرومیت تراکتور هنوز به طور رسمی از سوی فیفا به پایان نرسیده، این ثبت قراردادها باطل اعلام شد.

از این رو تراکتورسازی عصر فردا مقابل استقلال خوزستان در جام حذفی قرار بگیرد و فقط در صورتی می تواند از نفرات جدید خود در این بازی بهره ببرد که تا ظهر فردا قرارداد آنها در هیات فوتبال و سازمان لیگ ثبت شده باشد.

بر این اساس و طبق هماهنگی های انجام شده قرار است امشب بعد از ساعت ۲۴ یک نفر از اعضای هیات فوتبال تبریز در محل حاضر شود تا فرم شناسه ثبتی بازیکنان جدید این تیم را پر کند و بعد از ساعت ۲۴ این فرم در اختیار نماینده تراکتورسازی قرار بگیرد.

نماینده تراکتورسازی همچنین صبح سه شنبه با اولین پرواز به تهران خواهد آمد تا مدارک مربوط به قرارداد بازیکنان جدید این تیم را در اختیار سازمان لیگ بگذارد و کارت بازی بازیکنان جدید را بگیرد.

او سپس باید سریعا به اهواز سفر کند و خود را به مسابقه برساند تا بازیکنان جدید بتوانند در ترکیب تراکتورسازی مقابل استقلال خوزستان به میدان بروند.

دانیال اسماعیلی فر، امید عالیشاه، احسان پهلوان، مهدی مهدی پور، قائم اسلامی خواه، ژوردی آلمیدا و رضا شربتی نفرات جدید تراکتورسازی هستند.

دیدار استقلال خوزستان و تراکتورسازی ساعت ۱۴:۳۰ فردا در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار می شود و نماینده تراکتورسازی تا قبل از این بازی باید کارت بازیکنان را به اهواز برساند.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۷ آذر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو