زمان انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۶ -

حاج صفی یک گام به المپیاکوس نزدیک شد

دومین ستاره ایرانی باشگاه پانیونیوس هم در مسیر جدایی قرار گرفت تا جایی که رسانه های یونان از پیوستن این بازیکن به قهرمان نیم فصل این کشور خبر دادند.

سرای نور؛حضور مدیربرنامه های ستاره های ایرانی در ورزشگاه کارایساکی و مذاکره او با مدیران باشگاه المپیاکوس باعث شد تا رسانه های یونانی از انتقال یکی دیگر از ستاره های ایران به قهرمان نیم فصل سوپرلیگ یونان خبر داده و از جدایی دومین ایرانی پانیونیوس خبر بدهند.

سایت gazzetta یونان امروز با انتشار تصویری از محمودرضا فاضلی مدیربرنامه بازیکنان ایرانی شاغل در یونان مدعی شد این فرد با حضور در جایگاه ویژه ورزشگاه کارایساکی جدال المپیاکوس با پاس جیانینا که منجر به قهرمانی نیم فصل سفید و قرمزپوشان شد را از نزدیک تماشا کرد و در حاشیه این دیدار هم مذاکرات مستقیمی با کریستین کارمبئو مدیرباشگاه المپیاکوس داشت که نزدیک به ۲۵ دقیقه طول کشید.

 

این سایت یونانی نوشت:« برخی منابع نزدیک به باشگاه مطرح آتنی خبر دادند که فاضلی مذاکرات مستقیمی نیز با ماریناکیس رئیس پرحاشیه المپیاکوس پیرامون پیوستن احسان حاج صفی مدافع چپ پا و ملی پوش پانیونیوس به جمع بازیکنان قهرمان یونان داشت تا این انتقال ظرف چند روز آینده نهایی شود».

این خبر درحالی منتشر می شود که در روزهای گذشته اخبار ضد و نقیضی در ارتباط با جدایی حاج صفی از پانیونیوس و پیوستن او به چند باشگاه بزرگ اروپایی بر سر زبان ها افتاده بود؛ اما حالا مذاکرات مدیربرنامه های این بازیکن با سران باشگاه المپیاکوس می تواند معادلات را برهم زده و احسان را به عنوان دومین ایرانی قهرمان یونان معرفی کند.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۷ آذر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو