زمان انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۶ -

سیدجلال حسینی: داور ما را تحت فشار قرار داد

کاپیتان تیم ملی که به عنوان بازیکنان فوتبال ایران که امروز در مجمع فدراسیون فوتبال حاضر شده بود پس از پایان رای گیری به صحبت پرداخت.

سرای نور؛

سیدجلال حسینی که امروز به عنوان تنها رای دهنده از میان بازیکنان حاضر در فوتبال ایران، در مجمع عمومی فدراسیون فوتبال حضور پیدا کرده بود، پس از پایان مراسم گفت: مراسم به خوبی و طبق برنامه برگزار شد و من هم به آقای اسلامیان بابت این انتخاب تبریک می گویم. در مجموع مراسم خوب و با برنامه ای بود. البته دیروز ۱۲۰ دقیقه بازی کردیم و فکر نمی کردیم مجمع این قدر طول بکشد.

او در رابطه با ارقام عنوان شده برای تدارک تیم ملی تا جام جهانی گفت: ما به عنوان بازیکن می دانیم که باید قوی ترین تدارکات و امکانات در اختیار تیم ملی باشد. جام جهانی رویدادی بسیار بزرگ است و شرایط سختی برای موفقیت در آن پیش رو داریم بنابراین باید برای پشتیبانی از این تیم هزینه شود.

حسینی درباره داوری بازی دیروز گفت: با کسی صحبتی نداشتیم، چرا که این جا بحث فرق می کرد؛ اما روز گذشته ما خیلی حرص خوردیم، چرا که داور با سوت هایش ما را اذیت کرد و تیم پرسپولیس را تحت فشار قرار داد.

وی درباره حذف پرسپولیس و صعود استقلال به مرحله نیمه نهایی جام حذفی گفت: فوتبال همین است. جام حذفی هم جام شگفتی هاست. ما موقعیت های مان را گل نکردیم و شرایط برای ما سخت شد. ما این بازی را با تمام وجود شروع کردیم و می توانستیم با استفاده از موقعیت های مان بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم؛ اما این اتفاق نیفتاد و اکنون باید روی رقابت های لیگ تمرکز کنیم.

سیدجلال در پایان درباره اظهارات گرشاسبی مبنی بر حل مشکلات مالی پرسپولیسی ها گفت: از آقای گرشاسبی تشکر می کنم. ایشان از روزی که آمدند برنامه ریزی دیگری آوردند، برنامه هایی که تا الان به درد بازیکنان خورد و به بچه ها کمک کرد. آنها درگیر مسائلی بودند که آقای گرشاسبی حل کرد. او در این شرایط سخت به کمک تیم آمد و امیدوارم در این شرایط سخت به ایشان کمک شود. قبلا هم گفته بودم شرایط مان سخت تر می شود و امیدوارم بتوانیم بدون مشکل به پیش برویم و آقای گرشاسبی نیز با کمک هایی که به او می شود در این راه تیم را پیش ببرد.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۹ آذر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو