زمان انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۶ -

کلوپ: برای بازی برابر آرسنال آماده هستیم

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار حساس تیمش برابر آرسنال حاضر شد.

سرای نور؛دو رقیب اصلی مدعی کسب سهمیه لیگ قهرمانان جمعه شب در لندن به مصاف هم خواهند رفت و کلوپ به شاگردانش در این خصوص هشدار داده است.

کلوپ گفت: “تمام آنچه که می توانم بگویم این است که هر کاری که ما حالا انجام می دهیم روی برنامه ریزی های ما تاثیرگذار خواهد بود. هنگامی که ما در یک بازی برنده شویم و به خوبی دفاع کرده باشیم، من از این اتفاق خوشحال هستم. اما اگر خوب دفاع نکنیم، اگرچه من دیگر خوشحال نخواهم بود؛ اما همیشه معتقد نیستم که جذب یک بازیکن جدید راه حل است.

این اتفاق واقعا نادر است؛ اما من چنین مطلبی را خواندم؛ به عنوان مثال، آلبرتو مورنو این فصل فوق العاده بوده؛ اما در دیدار برابر سویا نمایش خوبی نداشت و مردم به این نتیجه رسیدند که ما نیاز به یک دفاع چپ داریم و من نیز متعجب شدم.

اما خدا را شکر من یا ما اینجا تصمیم گیری می کنیم و کسی دیگر دخالت نمی کند. ما آرام نیستیم، اما ما همه چیز را مورد بررسی قرار می دهیم و همه ارکان نیاز به هماهنگی دارند و شما برای موقعیت های مختلف، سیستم ها و همه چیز به راه حل نیاز دارید.

تا امروز شرایط اما می توانست بهتر باشد و البته می توانست خیلی هم بدتر باشد. حالا ما برای بازی برابر آرسنال آماده هستیم و باید واقعا در این بازی قوی باشیم وگرنه در غیر اینصورت شانسی برابر آرسنال نداریم.”

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۳۰ آذر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو