زمان انتشار: ۲ دی ۱۳۹۶ -

فراهانی: نامردی بود برابر سپیدرود بازی نمی‌کردم

دروازه‌بان نفت تهران درباره خداحافظی از هم‌تیمی‌ها و شایعه رفتنش به بادران توضیحاتی ارائه داد.

سرای  نور؛میلاد فراهانی در مورد خداحافظی از بازیکنان نفت بعد از بازی با سپیدرود گفت: واقعیت این است قرار نبود در این مسابقه باشم؛ به دلیل اینکه مشکلات زیادی در اطراف تیم وجود دارد، تصمیم گرفته بودم از بچه‌های نفت جدا شوم و این موضوع را با کادر فنی جدید و سه، چهار بازیکن بزرگتر تیم در میان گذاشتم.

او ادامه داد: اگر شهاب عادلی، دیگر دروازه‌بان تیم مصدوم نبود قطعا من مقابل سپیدرود بازی نمی‌کردم ولی با این شرایط نامردی بود اگر به میدان نمی‌رفتم و تیم را تنها می‌گذاشتم؛ به همین خاطر تصمیم گرفتم برابر سپیدرود بازی کنم.

دروازه‌بان نفت با بیان اینکه شرایط بازی با سپیدرود خوب نبود، ابراز کرد: تیم آن آمادگی لازم را ندارد چون همه بلاتکلیف هستند و نمی‌دانند چه وضعیتی داریم، تیم واگذار شده یا نه؛ این بلاتکلیفی به تیم ضربه می‌زند و امیدوارم مسؤولان برای این تیم ریشه‌دار تصمیم درستی بگیرند تا مالک باشگاه، بچه‌ها و اطرافیان تیم را از بلاتکلیفی دربیاورند و شرایط بهتر شود.

فراهانی در خصوص خبر پیوستنش به بادران عنوان کرد: هنوز جدایی و فسخ قراردادم با نفت قطعی نشده است؛ ضمن اینکه مذاکره جدی با بادران نداشتم، قراردادی امضاء نکردم و رقم‌هایی که در باره رفتنم به این تیم گفته می‌شود را کاملا تکذیب می‌کنم؛ واقعا دو، سه پیشنهاد جدی دارم که یکی از آنها بادران است و در حال بررسی هستم.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲ دی, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو