زمان انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۶ -

شیرزادی: نفتی‌ها انتحاری بازی کردند

شیرزادی می گوید نفت انتحاری جلوی ما بازی کرد و قلدربازی کردند.

سرای نور؛می‌گوید: درست است که نفت سرمربی نداشت اما آنها انتحاری بازی می‌کردند و استرسی نداشتند، در کل بازی سختی بود، تیم نفت با تمام وجود بازی کرد اگرچه ما پیروز میدان بودیم اما آنها با تمام توان مقابل ما ظاهر شدند و حریف قلدری بودند.

او درباره گلزنی حسن بیت سعید و تاثیر حضورش در فولاد هم گفت: خدا را شکر که حسن هم به شرایط خوبش بازگشت و دو گل در این بازی به ثمر رساند. ما سال های قبل با هم بودیم و هماهنگی خوبی در این بازی داشتیم و فکر می کنم روز خوبی برای من و حسن بود.

مدافع فولاد که روی هر دو پاس گل تاثیرگذار بود در این رابطه خاطرنشان می‌کند: اول روی ضربه ایستگاهی توپ را برای بیت سعید فرستادم و در گل دوم هم پاس را برای فرشاد جانفزا فرستادم و او هم آن را برای حسن فرستاد و بیت‌سعید به زیبایی آن توپ را گل کرد و ما پیروز شدیم. از اینکه روی هر دو گل و گلزنی بیت‌سعید تاثیرگذار بودم و مردم خوزستان را خوشحال کردم خیلی خوشحالم.

وی در رابطه با شرایط این روزهای فولاد هم می گوید: ما تیم خوبی داریم و در حال حاضر در رتبه دوم جدول قرار داریم؛ این نتایج شانسی و اتفاقی نبوده، همه بچه ها و کادرفنی برای کسب این رتبه تلاش کرده اند. ما سعی می کنیم بازی به بازی پیش برویم و این روند خوب را ادامه دهیم. اگر ابتدای فصل مصدومان ما آنقدر زیاد نبود بهتر نتیجه می گرفتیم. خدا را شکر که خیلی زود با همدلی و رفاقتی که در تیم  ایجاد شد توانستیم به هماهنگی مدنظر کادرفنی دست پیدا کنیم و خوب نتیجه بگیریم. انشااله با کسب این نتایج خوب بتوانیم سهمیه آسیایی را کسب کنیم.

شیرزادی معتقد است مشهدی‌ها در مقابل آنها بازی دفاعی خواهند کرد. او می گوید: بازی با سیاه جامگان یک دیدار سخت است، آنها بازی قبلی شان را با پیروزی پشت سر گذاشته اند و به خوزستان می آیند تا یک بازی تدافعی داشته باشند. مطمئنا کادرفنی با دانش فنی خوب راهکار مناسبی برای مقابله با آنها پیدا خواهند کرد و فقط برای برد مصاف خواهیم داد. ما تمام توانمان را می گذاریم که بهترین نتیجه را کسب کنیم نه فقط در بازی های خانگی بلکه در بازی های خارج از خانه هم با همین تفکرات مقابل حریفان ظاهر می شویم.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۰ دی, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو