زمان انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۶ -

اورتون ۰ – ۲ یونایتد؛ شیاطین سرخ بالاخره پیروز شدند

منچستریونایتد موفق شد با 2 گل مارسیال و لینگارد اورتون را مغلوب کند.

سرای نور؛یونایتد بعد از ۳ هفته ناکامی در کسب پیروزی، موفق شد با ۲ گل اورتون را مغلوب کرده و با یک بازی بیشتر نسبت به چلسی دوباره در رتبه دول جدول قرار بگیرد. در ۲۰ دقیقه ابتدایی بازی هیچ اتفاق خاصی رخ نداد و بازی بیشتر در میانه میدان دنبال شد. نیاسه می توانست زننده گل اول بازی لقب بگیرد؛ اما پوشش خوب مارکوس روخو اجازه باز شدن دروازه شیاطین سرخ را نداد.

در ادامه اورتون تلاش خود را برای گلزنی ادامه داد و در دقیقه ۳۵ دفع توپ نامناسب دخیا باعث شد این شد؛ اما ضربه دیویس در موقعیت خوبی توسط یونایتدها برگشت داده شد. یک دقیقه بعد پوگبا روی دروازه اورتون موقعیت خوبی به دست آورد؛ اما این بار اورتون با خوش شانسی دروازه خود را بسته نگه داشت.

در اواخر نیمه اول لینگارد در مقابل دروازه اورتون صاحب فرصت شد؛ اما خروج مناسب پیکفورد مانع گلزنی شیاطین سرخ شد تا نیمه اول بدون خلق موقعیت خیلی خطرناکی با تساوی بدون گل به پایان برسد.

با شروع ۴۵ دقیقه دوم دامنه حملات یونایتد گسترده تر شد و در دقیقه ۴۷ ضربه ماتا می توانست قفل دروازه اورتون را بگشاید؛ اما پیکفورد مانع شد. ۴ دقیقه بعد بهترین بخت تیم مهمان با ضربه خوان ماتا ایجاد شد؛ اما شوت این هافبک اسپانیایی به دیرک دروازه اورتون برخورد کرد.

اما در دقیقه ۵۸ یونایتد بالاخره به گل رسید. ضدحمله این تیم باعث صاحب توپ شدن مارسیال شد تا این مهاجم فرانسوی با ضربه ای دقیق به گوشه دروازه زننده گل اول تیمش لقب بگیرد.

در دقیقه ۶۵ منچستر می توانست اختلاف را ۲ برابر کند؛ اما پوگبا در استفاده از پاس خوب مارسیال ناکام بود و ضربه او راهی به دروازه نیافت. اما حملات یونایتد در دقیقه ۸۱ به گل دوم انجامید.

پوگبا با پاس تماشایی لینگارد را صاحب موقعیت کرد تا این مهاجم جوان و انگلیسی اوج گرفته با ضربه ای دقیق و دیدنی از پشت محوطه گل دوم یونایتد را به ثمر برساند. در ادامه جریان بازی آرام شد و هیچ‌ یک از ۲ تیم نتوانستند موقعیت خاصی روی دروازه یکدیگر خلق کنند تا نهایتا یونایتد اولین بازی سال جدید را با پیروزی پشت سر بگذارند.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۳ دی, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو