زمان انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۶ -

ماتزو: برای ماندن کاوه هیچ وقت گریه نمی‌کنم

ستاره ایرانی شارلروا بعد از نیم فصل رویایی در ژوپیرلیگ این روزها در بطن شایعات فراوانی پیرامون پیوستن به باشگاهی بزرگ در پنجره زمستانی قرار گرفته است.

سراینور؛

کاوه رضایی ستاره ایرانی با به ثمر رساندن ۱۰ گل در رقابت های ژوپیرلیگ به یکی از مدعیان آقای گلی این فصل تبدیل شده تا جایی که قرار گرفتن در صدر جدول برترین گلزنان باعث شد تا توجه بسیاری از باشگاه های بزرگ از جمله اندرلخت به این بازیکن ایرانی جلب شود.

در شرایطی که شایعات از احتمال فروش چند میلیون یورویی کاوه رضایی توسط سران باشگاه شارلروا حکایت دارد، سرمربی این تیم در اولین گفتگوی مفصل خود با رسانه ها در سال ۲۰۱۸ به احتمال فروش زوج رویایی خط حمله این تیم واکنش نشان داد و مدعی شد نگران تصمیمات کلان سران باشگاه نیست، چون خودش را برای هر شرایطی آماده کرده است.

فلیس ماتزو سرمربی موفق شارلروا در گفتگو با سایت voetbalbelgie گفت:« من در آرامش کامل کارم را انجام می دهم و توجهی نیز به شایعات ندارم، چون حتم دارم باشگاه بهترین تصمیم را اتخاذ خواهد کرد. آن چه مهم است، این که ما نمی توانیم هیچ بازیکنی را به زور در جمع خودمان نگه داریم و طبیعی هم نیست بخواهیم مانع رشد و پیشرفت بازیکنی شویم؛ اما تا آن جا که به من مربوط می شود فعلا خبری از جدایی بازیکنی نیست».

این مربی ادامه داد:« هم کاوه رضایی هم کریستین بنوتنو بازیکنانی جوان و آینده دار هستند که فصلی درخشان را با شارلروا طی کردند و این برای باشگاه بسیار خوب بوده که ارزش آنها در بازار چندین برابر شده است، از همین رو من به کار تیمی اعتقاد دارم و نگرانی از بابت فروش و جدایی یک یا دو بازیکن نداشته و نخواهم داشت به همین خاطر برای جدایی مهاجمان تیم هیچ وقت نمی نشینم گریه کنم، چون به عنوان مربی باید توانایی کار با تیم را داشته باشم نه با یک بازیکن خاص».

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۴ دی, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو