زمان انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۶ -

مهابادی: با نساجی به دنبال لیگ برتری شدن هستیم

سرمربی جدید نساجی مازندران امیدوار است بتوانند در فرصت باقیمانده با حمایت‌های لازم جواز حضور در لیگ برتر را کسب کنند.

سرای نور؛داوود مهابادی بعد از موفقیت به همراه برق نوین شیراز با پیشنهاد قبول هدایت نساجی مازندران مواجه شد. او اکنون در اولین گام تیمش را مهیای جدال با ایرانجوان بوشهر خواهد کرد تا برای دستیابی به هدف بزرگی که در سر دارند امیدوارتر از گذشته شوند و طلسم ناکامی تیم محبوب قائمشهری‌ها برای حضور در لیگ برتر شکسته شود.

سرمربی نساجی در خصوص جدایی‌اش از تیم برق نوین شیراز گفت: تمام فراز و نشیب‌ها برای برق به خوبی تمام شد ومی‌توانستیم چهارامتیاز بیشتر هم کسب کنیم که نشد. در حال حاضر برق تیم خوبی را تشکیل داده و پتانسیل خوبی برای حضور در جمع تیم‌‌‌های مدعی را دارد. موفق شدیم شادی را به مردم شیراز هدیه کنیم و با توجه به مشکلات عدیده مالی باشگاه قرارشد چند بازیکن برای تهیه بودجه به تیم‌های دیگر بروند و با درآمد حاصل از آن ادامه حیات بدهند. طبق توافقی که با آقای بردبار داشتیم خیلی دوستانه از برق جدا شدم و برای آنها در ادامه آرزوی موفقیت می‌کنم.

سرمربی جدید نساجی در خصوص شرایط این تیم گفت: در مجموع پیشنهادهایی که موجود بود تصمیم گرفتم نساجی را به چند دلیل انتخاب کنم. یکی از دلایل حضورم در نساجی آقای صنیعی فر و امیری از مدیران توانمند فوتبالی بود. پتانسیل این تیم هواداران پرشورش هستند و فکر کردم می‌توانم در مازندران موفق باشم. آنها شایسته اتفاقات خوبی در لیگ هستند و امیدوارم همه با یک هدف و حمایت جانانه به هدف بزرگمان در انتهای فصل دست پیدا کنیم.

وی ادامه داد: یک هفته می‌شود که کار در نساجی را آغاز کردم. در روزهای اول بازیکن نیاز داشتیم و با جذب چند بازیکن مدنظرمان درصدد این هستیم که تیم خوب و کاملی را روانه مسابقات کنیم. دو بازیکن هم در پست حمله مدنظر داریم و قصد داریم با شکل دادن تیمی در خور شان هواداران موفقیت و شادی بزرگی را با هم شریک شویم. رسیدن به هدف نیازمند این است تا همه در کنار هم حاضر شوند و دور از منافع شخصی به کار تیمی که پیش رو داریم تمرکز کنیم. ممکن است در این مسیر اتفاقاتی هم برخلاف میل همه ما شکل گیرد اما در نهایت مهم این است که بتوانیم در کنار همه سختی و مشکلات اگر بتوانیم به هدف نهایی برسیم و من در کنار هواداران، مدیران و بازیکنان نساجی به این اتفاق خوش بین هستم.

مهابادی در پایان درباره شانس نساجی برای لیگ برتری شدن گفت: هدف ما و باشگاه مدعی صعود بودن است و ان شاالله با لطف تماشاگران، همت بازیکنان و کمک باشگاه به این خواسته مهم دست پیدا کنیم.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۶ دی, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو