زمان انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۶ -

لیست چهار نفره ویسی روی میز باشگاه استقلال

باشگاه استقلال خوزستان موفق به جذب هیچ کدام از بازیکنان حاضر در لیست درخواستی عبدالله ویسی نشده است.

سرای نور؛عبدالله ویسی از ابتدای هفته گذشته با در نظر گرفتن نیازهای تیمش در پست‌های مدافع چپ، وینگر، مدافع راست و هافبک میانی لیست چهار نفره‌ای به باشگاه استقلال خوزستان داد که اسامی یعقوب کریمی، اسماعیل شریفات، یوسف وکیا و احمد عبدالله‌زاده در آن لیست قرار داشت.

 

مسئول نقل‌وانتقالات باشگاه استقلال خوزستان هم روز دوشنبه هفته قبل در گفت و گو با ورزش سه از مذاکره جدی با نفرات موردنظر کادر فنی خبر داد، اما شواهد نشان می‌دهد که باشگاه استقلال خوزستان موفق به تأمین نیازهای تیمش نشده است.

 

یعقوب کریمی و اسماعیل شریفات که با تیم‌های قبلی فسخ قرارداد کرده‌اند، با استقلال خوزستان به توافق مالی نرسیده‌اند. احمد عبدالله‌زاده و یوسف وکیا هم با فولاد خوزستان قرارداد دارند و اقدامی برای دریافت رضایت‌نامه آن‌ها از فولاد نشده است.

 

در آغاز لیگ که وضعیت مالکیت باشگاه استقلال خوزستان کاملا مبهم بود، این تیم توانست نفراتی چون موسی کولیبالی، میثم دورقی، حکیم نصاری، طالب ریکانی و کلاودیر جونیور مارینی را به خدمت بگیرد، ولی در روزهای اخیر هیچ تحرکی برای تقویت استقلال خوزستان در نیم‌فصل دیده نمی‌شود. این تیم شش بازیکن را در پنجره زمستانی از دست داده و خرید قابل توجهی هم نداشته است.

 

جدول لیگ در پایان هفته هجدهم حکایت از به صدا در آمدن زنگ خطر برای قهرمان لیگ پانزدهم دارد. اگر طی روزهای اندک باقی مانده از نقل‌وانتقالات فکری برای تقویت استقلال خوزستان در پست‌های مختلف نشود، ممکن است در پایان فصل شاهد سقوط غم‌انگیز تیم جذابی باشیم که تا همین بهار ۹۶ در سطح لیگ قهرمانان آسیا به میدان می‌رفت.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۷ دی, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو