زمان انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۶ -

حسینی در چالش پسا رکورد

دروازه بان استقلال بعد از شکسته شدن رکورد تاریخ فوتبال ایران و البته بعد از شکسته شدن رکورد خودش حالا باید دوران جدیدی را در کار خود آغاز کند.

سرای نور؛سید حسین حسینی با بسته نگه داشتن دروازه اش تا دقیقه ۵۷ بازی با سایپا موفق شد رکورد کلین شیت متوالی در تاریخ فوتبال ایران را بشکند؛ اما در دقیقه ۸۴ هم دروازه اش باز شد تا رکورد او در دقیقه ۸۷۳ متوقف شود.

حسینی از بازی با پدیده باید دوران جدیدی را فوتبالش آغاز کند چون دیگر نه رکورد شکنی در کار است و نه قرار است بازیکنان برای او بازی کنند.

در دو بازی استقلال برابر تراکتورسازی و سایپا که حسینی می توانست با بسته نگه داشتن دروازه خود رکورد کلین شیت در تاریخ لیگ برتر و فوتبال ایران را بشکند، بازیکنان مراقب دروازه بان تیم شان بودند و با آرایش دفاعی تر نسبت به آنچه در بازی های قبلی از این تیم مشاهده کرده بودیم در زمین بازی حاضر شدند.

اما رکورد حسینی در بازی با سایپا تمام شد و به خاطره ها پیوست و حالا از بازی با پدیده هم استقلال و هم دروازه بان جوان این تیم با دوران جدیدی روبرو هستند.

به گفته بسیاری از کارشناسان استقلال در ۲ بازی برابر تراکتورسازی و سایپا برای حسینی بازی کرد و شاید نتیجه بازی را فدای جاودانه کردن دروازه بان این تیم  کرد؛ اما حالا استقلال از بازی با پدیده احتمالا دوباره آرایش تهاجمی تری به خود می گیرد و دوباره آبی ها برای کسب حداکثر امتیاز در بازی های پیش رو وارد میدان می شوند.

در این بین حسینی هم باید دوران جدیدی را آغاز کند، چراکه دیگر بازیکنان برای او در زمین بازی به میدان نمی روند و از این به بعد دوباره گل زدن به حریفان در اولویت بازیکنان قرار می گیرد.

حسینی تا همین جای کار موفق شده از هواداران استقلال نمره قبولی بگیرد؛ اما از این بعد با چالش مهم پسا رکورد روبرو است و باید دید عملکرد او در دوران جدید چطور خواهد بود.

آنچه مسلم است حسینی برای رسیدن به جام جهانی روسیه نیاز به درخشش ادامه دار در ترکیب استقلال دارد و کار او با ثبت این رکورد تمام نمی شود و دوران جدید او از بازی با پدیده آغاز خواهد شد.

 

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۶ دی, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو