زمان انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۶ -

علت تاخیر در معاوضه سانچس و مخیتاریان

در حالی که همه منتظر رفتن سانچس به یونایتد و در عوض انتقال مخیتاریان به آرسنال هستند، این معاوضه هنوز نهایی نشده است.

سرای نور؛پس از اینکه سانچس از تمدید قرارداد با آرسنال خودداری کرد و تقاضای جدایی داد، مسئولان آرسنال تصمیم به پذیرش خواسته او گرفتند.

ابتدا گمان می رفت که سیتی مقصد بعدی سانچس باشد؛ اما گواردیولا در آخرین لحظات پس از مشورت با مسئولان باشگاه، از خرید سانچس عقب نشینی کرد تا اکنون منچستریونایتد شانس اول جذب ستاره شیلیایی لقب بگیرد. یونایتدها حاضرند مخیتاریان را در قبال سانچس به آرسنال واگذار کنند.

 

 

 

 

مخیتاریان در هفته‌های اخیر دچار افت شده و شب گذشته نیز در پیروزی ۳ بر صفر شیاطین سرخ برابر استوک‌سیتی در هفته بیست‌وسوم لیگ برتر انگلیس از ترکیب من‌یونایتد بیرون ماند.

مینو رایولا، مدیر برنامه‌های هافبک ارمنستانی منچستریونایتد در گفت‌وگو با نشریه تامیز گفت:«: منچستریونایتد اقدام به جذب الکسیس سانچس نمی‌کند، مگر اینکه مخیتاریان بپذیرد به آرسنال ملحق شود. سانچس و هنریک جزیی از این انتقال هستند و راه‌ حل دیگری برایش وجود ندارد.»

 

مخیتاریان ۱۸ ماه پیش در ازای ۲۶ میلیون پوند از بوروسیا دورتموند به منچستریونایتد پیوست. مورینیو در تازه‌ترین مصاحبه‌اش احتمال جدایی مخیتاریان از این تیم را رد نکرد و از شانس شیاطین سرخ برای جذب سانچس سخن گفت.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۶ دی, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو