زمان انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۶ -

شیرجه دردسرساز کمال به سمت جریمه!

هافبک تیم پرسپولیس 2 روز پیش در حین شیرجه زدن در استخر دچار آسیب دیدگی از ناحیه کتف شد.

سرای نور؛کمال کامیابی نیا هافبک دفاعی تیم پرسپولیس ۲ روز گذشته در استخر آسیب دید و از ناحیه کتف ضربه خورد.

 

حمیدرضا گرشاسبی امروز درباره این اتفاق اظهار داشت: کمال متاسفانه در این اتفاق کتفش از جا در رفت. به هر حال کتف جای حساسی از بدن است و اگر ۲ بار آسیب ببیند، این دررفتگی حالت عادت پیدا می کند و کامیابی نیا هم بدشانسی آورد و در یک حرکت ورزشی که خواست انجام دهد، در هنگام  شیرجه زدن دچار چنین حادثه ای شد.

 

اما برانکو ایوانکوویچ سرمربی کروات تیم پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی مقابل گسترش فولاد با سوالی مبنی بر احتمال جریمه کامیابی نیا به دلیل این مصدومیت غیرمتعارف مواجه شد. پاسخ برانکو به این سوال جالب و تامل برانگیز بود. او در این باره گفت: من هم با غیرحرفه ای بودن این اتفاق موافقم. بازیکن حرفه ای هم در بازی، هم در تمرین و هم در سایر زمان ها وظیفه دارد از سلامتی خود مراقبت کند.

 

سرمربی پرسپولیس ادامه داد:  کمال با این حرکت بیشترین لطمه را به خودش زده است. جدایی حدود یک ماهه از تیم ضرر بزرگی است که این بازیکن دیده است. او علاوه بر از دست دادن پاداش خود، از تیم ملی هم به همین دلیل محروم می شود. منتظر هستیم که مصدومیتش برطرف شود اما طبیعی است که از طرف ما هم با جریمه روبرو خواهد شد.

 

حالا این هافبک جنگنده در شرایطی که در بازی های اخیر به فرم ایده آل خود نزدیک شده بود، باید پس از یک مصدومیت بدموقع حدود سه هفته خانه نشین باشد.

 

با اتفاقات پیش آمده، کمال پس از بازگشت به میادین قطعا تمرکز خود را به یک اندازه روی رسیدن به جام جهانی و شیرجه نزدن در استخر خواهد گذاشت.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۷ دی, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو