زمان انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۶ -

«من عاشق پرچمم» هشتگ پر طرفدار ایرانی ها در آستانه دهه فجر می شود

رییس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان تهران از آغاز پویش مردمی «پرچم» با هشتگ «من عاشق پرچمم» در آستانه دهه فجر خبر داد.

به گزارش سرای نور؛ حجت الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی پیش از ظهر چهارشنبه در جمع تعدادی از خبرنگاران به اهانت آشوبگران به پرچم پر افتخار جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و افزود: این اهانت و جسارت به پرچم جمهوری اسلامی سبب خشم مردم غیرتمند، مومن و انقلابی و وطن پرست ایران اسلامی شده است.

وی افزود: به همین دلیل درخواست های زیادی برای راه اندازی پویش مردمی «پرچم» از سوی هم وطنان داشته ایم و به همین دلیل ضمن استقبال از این اتفاق و راه اندازی پویشی برای نشان دادن میهن پرستی ملت عزیز، از راه اندازی این پویش حمایت کرده و هم وطنان را به پیوستن به این پویش مردمی در فضای مجازی و نیز در اماکن عمومی دعوت می کنیم.

رییس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان تهران ادامه داد: بهترین فرصت برای نشان دادن انزجار از جسارت به پرچم مقدس ایران اسلامی، دهه مبارک فجر است.

 

 

محمودی افزود: کسبه، منازل، اتوبوس ها، مدارس و ادارات در این ایام به نصب پرچم جمهوری اسلامی در مقابل اماکن خود استفاده کنند و همچنین فضاسازی مناسب شهری در شهر توسط شهرداری های استان تهران و حتی کل کشور انجام شود و نیز در راهپیمایی ۲۲ بهمن و نیز دیگر مراسم دهه مبارک فجر بیش از پیش از پرچم جمهوری اسلامی ایران استفاده کنیم و به نوعی نشان دهیم، که با هرگونه اهانت به پرچم مقدس ایران اسلامی مخالف بوده و نسبت به این اقدام سخیف ابراز انزجار کنیم.

وی اضافه کرد: در فضای مجازی نیز افراد مختلف و نیز مردم عزیز و میهن پرست ایران اسلامی با انتشار تصاویر خود همراه با پرچم کشور و هشتگ «من عاشق پرچمم» در فراگیری این پویش در این فضا سهیم باشند.

محمودی ادامه داد: مردم ما بیش از ۲۰۰ هزار شهید برای این آب و خاک و این انقلاب و عزت این پرچم داده اند و قطعا جسارت به پرچم کشورشان را بر نخواهند تابید.

منبع:مهر

زمان انتشار: ۲۷ دی, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو