زمان انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۶ -

نوری: گلزنی‌ام را از استقلال شروع می‌کنم

هافبک و کاپیتان سابق پرسپولیس بعد دو فصل حضور در تراکتور از این تیم جدا شد و حالا لباس پارس جم را می پوشد.

سرای نور؛محمدنوری بعد از مشکلاتی که در این فصل با تراکتورداشت در نیم فصل از این تیم جدا شد و به پارس جنوبی پیوست. نوری در این رابطه گفت:«قبل از هرچیز می خواهم از تماشاگران شهر جم تشکر کنم که از وقتی آمدم حمایت زیادی از من انجام دادند و این انگیزه بالایی برایم به وجود آورده است.»

او درباره تیم جدیدش گفت:« از بازی تیم  واقعا لذت بردم تیمی داریم که روان و عالی بازی می کند. آنجا فهمیدم که رتبه پارس در جدول اتفاقی نیست.امیدوارم این روند ادامه داشته باشد و با حمایت هواداران سهمیه آسیا بگیریم. اما لازم است این را هم بگویم که پارس تا همین جا هم کاربزرگی انجام داده است.»

نوری درباره بازی با استقلال گفت:« واقعیت این است که همه بازی ها در نیم فصل دوم حساس است اما ما به سه امتیاز بازی با استقلال نیاز دارم و فکر می کنم یک بازی جان دار و نفسگیر از آب در بیاید. استقلال بعد از تغییر مربی تیمی منسجم شده و خیلی بازی روانی را انجام می دهد. البته من دوبار مقابل استقلال بازی کردم یک بار در زمان علیرضا منصوریان که شکست خوردیم و دیگری زمان شفر که بازی صفر صفر تمام شد.»

او افزود:« البته مطمئن هستم بازی سختی از آب در می آید و تیمی که بتواند از فرصت هایش بهتر استفاده کند می تواند برنده این بازی باشد.» نوری با ابراز رضایت از بازی در پست مورد علاقه اش گفت:« بله خوشحالم که هفتاد دقیقه در پست خودم که پشت مهاجم است بازی کردم.»

نوری که یک هافبک گلزن است گفت:« تمام تلاشم را می کنم در بازی های بعدی گل بزنم و می خواهم این روند را از بازی با استقلال آغاز کنم. ما در بازی قبلی هم موقعیت های زیادی داشتیم که از بین رفت.»

هافبک سابق تراکتورسازی درباره شماره پیراهنش در پارس جنوبی هم گفت:« من همیشه دوست داشتم چهارده را بپوشم اما این لباس دست میثم نقی زاده است و ترجیح دادم ۶۴ را بپوشم.»

او در این باره که امیرقلعه نویی علاقه زیادی به بازی او دارد و آیا از ذوب آهن پیشنهاد داشته یا نه گفت:« من واقعا به فکر جدایی از تراکتور نبودم که پیشنهادی داشته باشم. اما درباره آقای قلعه نویی بگویم با ایشان کار کرده ام و آرزوی هرکسی است که با امیرخان کار کند. البته پارس جنوبی هم یک مربی خوب و توانا مثل مهدی تارتار دارد که توانسته است تیمش را در میان سه تیم بالای جدول ببرد و تا اینجا پارس یکی از بهترین تیم های لیگ بوده است. البته این تیم در ابتدا برای سهمیه وارد مسابقات نشد اما امروز عیارش مشخص شده و ثابت شد که جایگاه این تیم در جدول رده بندی واقعی است.»

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱ بهمن, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو