زمان انتشار: ۲ بهمن ۱۳۹۶ -

اینتر ۱-۱ رم: فرار نرآتزوری از شکست خانگی

اینتر در دیداری خانگی مقابل آ اس رم موفق شد در دقایق پایانی از شکست فرار کند و به تساوی 1-1 دست یابد.

سرای نور؛در این دیدار ابتدا رمی ها با گل دقیقه ۳۱ استفن الشعراوی پیش افتادند و فاصله زیادی با پیروزی نداشتند اما گل ماتیاس وچینو در دقیقه ۸۶، باعث شد تا شاگردان لوچانو اسپالتی یک امتیاز از این دیدار دشوار خانگی بگیرند.

 

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و در دقایق ابتدایی بازی بیشتر در میانه زمین در جریان بود. بازی با همین روند دنبال شد تا اینکه در دقیقه ۱۸، اولین موقعیت جدی این دیدار ایجاد شد. روی نفوذ عالی کانسلو و ارسال او به تیر دوم بود که ایوان پریشیچ می توانست دروازه رم را باز کند؛ اما ضربه سر او از کنار دروازه به بیرون رفت.

پس از این رمی ها برای دقایقی ابتکار عمل در دست گرفتند اما این بازیکنان اینتر بودند که بار دیگر در دقیقه ۲۹، صاحب یک موقعیت خوب شدند اما ضربات پریشیچ و والرو، راهی به چهارچوب دروازه جالوروسی پیدا نکرد و در نهایت آلیسون توانست توپ را مهار کند.

رمی ها خیلی سریع به این موقعیت واکنش نشان دادند و بعد از اینکه پیگرینی یک موقعیت خوب را در دقیقه ۳۰ از دست داد، این تیم در دقیقه ۳۱ به گل رسید. روی یک ارسال بلند به پشت مدافعان اینتر بود که توپ با اشتباه مدافعان این تیم به الشعراوی رسید و او هم در موقعیت تک به تک، دروازه را باز کرد.

ایکاردی خیلی زود می توانست کار را به تساوی بکشد اما در حالی که با آلیسون تک به تک شده بود، تحت فشار بازیکن رم، موقعیت را از دست داد. در دقایق پایانی این نیمه هر دو تیم تلاش زیادی برای گلزنی انجام دادند اما در نهایت این رمی ها بودند که با برتری ۱-۰ به رختکن رفتند.

 

نیمه دوم را رم بهتر آغاز کرد و چیزی نمانده بود که ادین ژکو در دقیقه ۵۴، با ضربه سر اختلاف را به دو گل افزایش بدهد اما حضور به موقع میراندا، دروازه اینتر را نجات داد.

در ادامه اینتری ها پیش کشیدند و در دقیقه ۶۸ زمین خوردن کانسلو در محوطه جریمه رم، باعث شد تا بازیکنان میزبان خواهان اعلام ضربه پنالتی شوند، اما داور دستور به ادامه کار داد.

در دقیقه ۷۴، چیزی نمانده بود که ایکاردی ارسال پریشیچ را با یک ضربه والی تماشایی تبدیل به گل کند؛ اما آلیسون با واکنش به موقع توپ را به بیرون فرستاد.

هرچه به دقایق پایانی نزدیک می شدیم، فشار حملات اینتر بیشتر می شد اما واکنش های عالی آلیسون، مانع از باز شدن دروازه رم می شد تا اینکه سرانجام در دقیقه ۸۶، ماتیاس وچینو حساب کار را ۱-۱ کرد. روی ارسال مارسلو بروزوویچ بود که وچینو توانست بالاتر از مدافعان رم ضربه سر را بزند و کار را تمام کند.

در دقایق پایانی این اینتری ها بودند که تلاش بیشتری برای زدن گل برتری داشتند؛ اما این اتفاق رخ نداد و بازی با نتیجه مساوی به پایان رسید.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲ بهمن, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو