زمان انتشار: ۴ بهمن ۱۳۹۶ -

تارتار: کی‌روش بازیکنان ما را ببیند

سرمربی پارس جم می گوید تیمش برای کسب 3 امتیاز وارد زمین بازی می شود.

سرای نور؛مهدی تارتار در نشست خبری قبل از بازی با استقلال پاسخ خبرنگاران را داد.

۳ امتیاز بازی را می خواهیم

برخی از سایت ها بعد از کنفرانس مطالب ما را به خوبی منتقل نمی کنند و شاید خواننده به عقل ما هم شک کند. از شما می خواهم در جملات و نوشتن دقت کنید. بازی مهمی پیش روی ماست. انتظار داریم یک مصاف خوب و جذاب را شاهد باشیم. مطمئن باشید برای کسب سه امتیاز وارد زمین می شویم چراکه ضمن احترام به استقلال، ما در جدول رده بندی و آمار از استقلال بالاتریم و می توانیم این تیم را در آزادی هم شکست دهیم.

 

 

افت نکرده ایم

ما دچار افت نشده ایم. شکل تیمی ما این مسئله را می گوید. جز گسترش فولاد و ذوب آهن بقیه تیم ها در نتیجه گیری دچار مشکل شده اند. کار در نیم فصل دوم خیلی سخت است. اگر بدشانس نبودیم و توپ هایمان به تیرک نمی خورد یا پنالتی را گل می کردیم، بهتر از این ها نتیجه می گرفتیم.

 

استقلال منضبط تر شده است

استقلال تیم قابل احترامی است و با کادرفنی جدیدش خیلی منضبط تر شده است. اگر این بازی را ببریم، شانس نایب قهرمان ما بیشتر می شود.

 

پیشنهادی از سپاهان ندارم

من الان در پارس جنوبی هستم. پیشنهادی هم از سپاهان به من نشده است. من در سپاهان بازی کرده ام و اگر جزو گزینه های آنها باشم هم باعث افتخار است. با این حال پیشنهاد رسمی ای از آنها به من نشده است.

 

 

داخل و خارج از خانه برایمان فرقی ندارد

ما جوهای سنگینی مثل آبادان را پشت سر گذاشته ایم. برای ما داخل و خارج از خانه فرقی ندارد و آمار می گوید بعد از پرسپولیس ما بهترین عملکرد را داریم. شاید استقلال تحت فشار قرار بگیرد نه ما و مطمئن باشید ما با همین روند بازی می کنیم.

 

طیبی دوست داشت به پارس جم بیاید

طیبی خیلی دوست داشت با توجه به اتفاقات اول فصل برگردد و به ما کمک کند. او از بازیکنان خوب و فنی فوتبال ماست. در این مقطع به او نیاز داریم. با جذب او تا حدی خیال ما در خط دفاع راحت شد.

 

غایبان پارس جم؟

او در مورد غایبان تیمش گفت:  میثم تیموری مصدوم است و سایرین را در اختیار داریم.

 

کی روش بازیکنان ما را ببیند

مربیان تیم ملی قطعا بازی ها را رصد می کنند ولی از آنها می خواهم بازیکنان ما را ببینند. تیم ما این حق را دارد تا در تیم ملی بازیکنانی داشته باشد. بازیکنان ما هم باید در اختیار تیم باشند. در تیم ما جا افتاده که همه برای تیمشان بازی می کنند.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۴ بهمن, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو