زمان انتشار: ۴ بهمن ۱۳۹۶ -

رحمان احمدی و تقابل ویژه با برانکو

او هیچگاه در دوران برانکو ایوانکوویچ به تیم ملی دعوت نشد و حالا قصد نمایش توانایی هایش در مقابل این سرمربی کروات را دارد.

سرای نور؛او ۴ سال در شموشک بود اما هیچگاه در لیست بلاژ و برانکو حضور نداشت ولی در دوران کوتاه سرمربیگری همایون شاهرخی به تیم ملی دعوت شد و بلافاصله پس از حضور برانکو، بار دیگر از تیم ملی دور و دورتر شد. او در راه جام جهانی ۲۰۰۶ نیز علی رغم درخشش در پیراهن سایپا، در تیم ملی جایی نداشت و اکثرا ابراهیم میرزاپور و محمد محمدی سنگربانان مورد نظر برانکو ایوانکوویچ بودند.

 

اما ۸ سال بعد، او به چهره ای شاخص در تیم کارلوس کی روش تبدیل شد. پس از کنار گذاشتن مهدی رحمتی از تیم ملی، سرمربی پرتغالی ایران، رحمان احمدی را به شماره یک تیم ملی تبدیل کرد و او با درخششی استثنایی، راه صعود به جام جهانی را هموار و هموارتر کرد.

 

احمدی که سابقه یک فصل حضور در پرسپولیس را هم دارد، پس از سه قهرمانی لیگ برتر با سپاهان به پیکان آمد تا اواخر دوران فوتبالش را در پایتخت سپری کند و حالا در مقابل تیمی قرار میگیرد که برانکو ایوانکوویچ را روی نیمکت دارد.

 

حالا رحمان، به عنوان یکی از با سابقه ترین فوتبالیست های لیگ برتر، امیدوار است تا با نظر مجید جلالی در ترکیب اصلی تیم پیکان قرار بگیرد و مقابل سرمربی سابق تیم ملی خودنمایی کند.

 

احمدی در فصل جاری تنها ۶ بار به میدان رفته و در واقع سید پیام نیازمند، دوبرابر او به کار گرفته شده و باید دید این بار سرمربی پیکان، به تجربه احمدی دل خواهد بست یا از نیروی جوانی نیازمند استفاده خواهد کرد. در بازی نیم فصل اول، نیازمند گلر پیکانی ها بود و موفق شد با ثبت کلین شیتی ارزشمند پیکان را در رسیدن به پیروزی مقابل پرسپولیس یاری کند.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۴ بهمن, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو