زمان انتشار: ۵ بهمن ۱۳۹۶ -

رئال مادرید ۱ – ۲ لگانس؛ فاجعه در برنابئو

رئال مادرید در خانه خود 1-2 مغلوب لگانس شد تا وداعی تلخ با کوپا دل ری داشته باشد.

سرای نور؛رئال مادرید در شبی که نمایش ضعیفی از خود ارائه داد، ۱-۲ مغلوب لگانس شد تا با خداحافظی از کوپا دل ری، عملا دیگر شانسی برای کسب قهرمانی داخلی در فصل جاری نداشته باشد.

بازی با برتری لگانس آغاز شد و این تیم در دقیقه ۵ صاحب یک ضربه ایستگاهی شد که شوت دیدنی کلودیو به دیرک دروازه رئال مادرید برخورد کرد. در دقیقه ۲۶ اولین ضربه رئال مادرید در خانه به سمت دروازه لگانس زده شد؛ اما شوت ایسکو با اختلاف به بیرون رفت.

اما در دقیقه ۳۱ لگانس مزد برتری خود را گرفت و روی اشتباه مرگبار اشرف حکیمی و ضربه فوق العاده اراسو از پشت محوطه به گل اول این دیدار رسید.

با دریافت گل، رئال مادرید حملات خود را آغاز و در دقیقه ۳۷ می توانست به گل برسد؛ اما ضربه سر بنزما روی ارسال ایسکو با اختلاف کمی به بیرون رفت. در اواخر نیمه اول، ضربه آکروباتیک کلودیو با فاصله کمی به بیرون رفت تا ۴۵ دقیقه اول با برتری ۰-۱ لگانس به پایان برسد.

با شروع نیمه دوم کهکشانی ها در همان ابتدا به گل رسیدند. روی پاس عمقی وازکز، بنزما با دروازه لگانس تک به تک شد و با یک ضربه چیپ دقیق کار را به تساوی کشاند.

در دقیقه ۵۱ لگانس خیلی سریع می توانست به گل رئال مادرید واکنش نشان دهد؛ اما سیوواس فرصتی فوق العاده را در مقابل دروازه از دست داد.

اما در دقیقه ۵۵ لگانس به گل رسید. روی ارسال اراسو، گابریل موفق شد با یک ضربه سر محکم دروازه کاسیا را باز کرده و لگانس را از حریف نامدار پیش اندازد.

در ادامه و علیرغم مالکیت رئال مادرید بر توپ و میدان، این تیم در خلق موقعیت عاجز بود و ارسال های بی هدف و بی نتیجه این تیم هیچکدام به نتیجه نرسید.

در دقیقه ۸۰ بنزما بهترین فرصت را برای زدن گل تساوی داشت؛ اما ضربه او از درون محوطه با عکس العمل دیدنی گلر لگانس همراه بود. یک دقیقه بعد و روی ارسال وازکز، مایورال صاحب بخت مناسبی شد؛ اما ضربه سر او با اختلاف کمی به بیرون رفت.

در دقیقه ۸۵ این سرخیو راموس بود که تا آستانه گلزنی پیش رفت؛ اما ضربه سر محکم او به زیبایی توسط چامپانه مهار شد و در نهایت رئال مادرید با شکست ۱-۲، با کوپا دل ری خداحافظی کرد.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۵ بهمن, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو