زمان انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ -

توزیع برنج خارجی در مازندران ممنوع شد

استاندار مازندران تأکید کرد: برای حمایت از برنج‌کاران داخلی، توزیع برنج خارجی در استان ممنوع است.

به گزارش سرای نور؛ ربیع فلاح جلودار پیش از ظهر دوشنبه درنشست تنظیم بازار که در سالن شماره یک استانداری برگزار شد اظهار داشت: برنج خارجی برای حمایت برنج‌کاران داخلی به‌هیچ‌وجه در استان توزیع نمی‌شود و توزیع برنج خارجی هرجای بازار دیده شود به‌عنوان کالای قاچاق ضبط خواهد شد.

وی با اشاره به عرضه مرغ به‌صورت بسته‌بندی و روباز در فروشگاه‌ها گفت: مرغ‌های عرضه‌شده در بازارمی بایست ازنظر کیفیت درجه‌بندی شوند و سازمان دامپزشکی بسته نظارتی را در قالب کتابچه ارائه کند و کشتارگاه‌ها باید دستورالعمل‌های بهداشتی را اجرایی کنند.

 استاندار مازندران  بابیان این‌که مازندران قطب صنایع لبنی کشور است تأکید کرد: بررسی واحدهای غیرفعال لبنی برای بهره‌برداری اقتصادی باید در دستور کار قرار گیرد.

وی بابیان این‌که برخی از تولیدکنندگان لبنی مازندران جزو برندهای مطرح بین‌المللی هستند گفت: با مدیریت و هماهنگی  بین واحدهای تولیدی، این واحدها باید کیفیت‌بخشی شوند.

فلاح جلودار خاطرنشان کرد: نشستی درزمینهٔ  ارائه پیشنهادهای سازنده  برای سکوهای جمع‌آوری شیر  برگزار و برای جمع‌آوری شیر قیمت مناسب اعلام شود تا برای بهبود اوضاع تولید و توزیع شیرپیشنهادات بررسی شود.

منبع:مهر

زمان انتشار: ۱۰ خرداد, ۱۳۹۵

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو