زمان انتشار: ۷ بهمن ۱۳۹۶ -

رسول خادم خودش را از ریاست کشتی کنار کشید!

رییس فدراسیون کشتی اختیارات خود را به حمید بنی تمیم واگذار کرد.

سرای نور؛رسول خادم که به واسطه حضور در راس فدراسیون، عضویت در هیات رییسه اتحادیه جهانی و سرمربیگری تیم ملی کشتی آزاد مرد چند شغله کشتی ایران محسوب می شود، در اقدامی عجیب تمامی اختیارات خود را به حمید بنی تمیم واگذار کرد.

سایت فدراسیون کشتی با اعلام این خبر نوشته است: «رسول خادم، با استناد به مفاد بند هشتم از ماده یازدهم اساسنامه فدراسیون های ورزشی آماتوری جمهوری اسلامی ایران کلیه وظایف و اختیارات خود را به استثناء امضا اسناد مالی، به حمید بنی تمیم واگذار کرد.

در متن نامه خادم به بنی تمیم آمده است: با استناد به مفاد بند هشتم از ماده یازدهم اساسنامه فدراسیون های ورزشی آماتوری جمهوری اسلامی ایران بدینوسیله کلیه وظایف و اختیارات اینجانب به استثناء امضا اسناد مالی، به جنابعالی تفویض می گردد.

امیدوارم با توجه به تجربیات اجرایی و سوابق فنی و علمی که در شما سراغ دارم، بویژه تجربیات قابل توجه جنابعالی در عرصه های داخلی و بین المللی در چند سال گذشته، و با استفاده از تمامی طرفیت های مدیریتی موجود در سطوح مختلف سازمان مدیریت کشتی کشور در انجام امور محوله موفق باشید.

بدیهی است با توجه به معرفی جنابعالی به وزارت ورزش و جوانان بعنوان نایب رییس فدراسیون کشتی در دوره جدید مدیریتی این فدراسیون، پس از ابلاغ حکم مربوط از سوی وزیر محترم ورزش و جوانان، استمرار اختیارات تفویضی به قوت خود باقی خواهد ماند.»

به نظر می رسد انتقادات اخیر به رسول خادم بابت در اختیار داشتن چند پست در فدراسیون و همچنین مشغله های زیاد او باعث شده تا چنین اقدامی انجام دهد. بنی تمیم، نایب رییس فدراسیون کشتی در انتخابات اخیر فدراسیون نامزد شده بود و در مجمع به نفع رسول خادم انصراف داد. به نظر می رسد این اقدام رییس فدراسیون به نوعی پاداش بنی تمیم بوده است.

باید دید واکنش اهالی کشتی و همچنین وزارت ورزش به اقدام جالب و بی سابقه خادم چه خواهد بود. به هر حال اعضای مجمع به رسول خادم به عنوان رییس فدراسیون رای داده اند و انتظار داشتند که خودش اداره امور را برعهده داشته باشد.

با پروژه ای که خادم در نظر گرفته، به نظر می رسد خودش قصد دارد بیشتر در حوزه فنی ورود کرده و برخلاف اعلام قبلی سرمربیگری اش در تیم ملی کشتی آزاد موقتی نباشد. بنی تمیم هم با هماهنگی خادم ریاست امور داخلی فدراسیون را برعهده بگیرد.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۷ بهمن, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو