زمان انتشار: ۹ بهمن ۱۳۹۶ -

سوشا- رحمتی؛ دربی دروازه‌بانی برای فینالیست شدن

تقابل سوشا مکانی و مهدی رحمتی در بازی فردای نفت آبادان و استقلال جذاب خواهد بود.

سرای نور؛بازی صنعت نفت آبادان و استقلال در چارچوب مرحله نیمه نهایی جام حذفی یک تقابل ویژه درون دروازه دو تیم دارد. جایی که در یک سو سوشا مکانی دروازه بان خبرساز و مطرح لیگ برتر از قفس توری نفت محافظت می کند و در سوی دیگر میدان مهدی رحمتی باتجربه به عنوان کاپیتان استقلال بازی خواهد کرد.

سوشا مکانی به عنوان دروازه بان سابق پرسپولیس آخرین بار در دربی پایتخت مقابل استقلال قرار گرفت و حالا انگیزه های زیادی دارد تا خودش را نشان دهد. این دروازه بان بعد از دوری بلند مدت از فوتبال ایران حالا برگشته و قصد دارد توانایی هایش را بار دیگر نشان دهد و بتواند به تیم ملی برگردد. او در صنعت نفت فرصت خوبی پیدا کرده تا مقابل استقلال از دروازه تیمش محافظت کند و زمینه ساز صعود به فینال حذفی شود.

از سوی دیگر سیدمهدی رحمتی در دو بازی گذشته که به ترکیب استقلال برگشته عملکرد خیلی خوبی داشته و روزهای خوبی را گذرانده است. او در بازی قبلی با پارس جنوبی نیز یک پنالتی خوب گرفت و چند موقعیت مناسب را نیز از حریف گرفت.

به همین خاطر سوشا مکانی و مهدی رحمتی نقش زیادی در بازی فردا دارند. در چنین شرایطی اگر بازی استقلال و صنعت نفت به ضربات پنالتی کشیده شود هم شاهد رقابت جذاب این دو دروازه بان خواهیم بود. باید منتظر ماند و دید در نهایت کدام یک می توانند جواز حضور در فینال جام حذفی را به دست آورند.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۹ بهمن, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو