زمان انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ -

خانم گل مصدوم شد، کاپیتان راه افتاد

با وجود آنکه بهترین بازیکن فوتبال بانوان ادامه بازی های این فصل را به دلیل پارگی رباط صلیبی از دست داد، بهترین گلساز سپاهانی ها راه افتاد و توانست در دیدار امروز هت تریک کند.

سرای نور؛اتفاقی ناگوار در جریان دیدار گذشته سپاهانی ها باعث شد تا این تیم به اغما برود. فروغ موری، بهترین بازیکن فصل قبل لیگ برتر بانوان که از ابتدای بازی های امسال با پیراهن سپاهان در میادین حضور داشت و قسمت اعظم گل های این تیم را به ثمر رسید پس از قیچی شدن توسط دروازه بان حریف دچار پاره گی رباط صلیبی شد و ادامه بازی های لیگ را از دست داد. این اتفاق در حالی افتاد که سپاهان یکی از تیم های مدعی کسب عنوان قهرمانی محسوب می شود و در این راه امید زیادی به موری داشت.

اما در جریان دیدار امروز سپاهانی ها اتفاقی  جالب برای این تیم افتاد و در حالی که این تیم بهترین گلزن خود را در اختیار نداشت توانست گلزن جدیدی رو کند. الهام فرهمند، کاپیتان سپاهانی ها که فصل گذشته عنوان بهترین گلساز لیگ برتر را به دست آورد و از جمله عوامل اصلی قهرمانی تیم آینده سازان بود از دیدار امروز سپاهانی ها با وظایف هجومی بیشتر به میدان رفت و اتفاقا توانست هت تریک کند. هت تریکی که در نهایت منجر به پیروزی سپاهانی ها نشد.

بدین ترتیب کاپیتان سپاهانی ها را احتمالا باید جانشین فروغ موری برای گلزنی دانست و فرهمند باید در ادامه بازی ها علاوه بر وظایف گلسازی خود، چشم به گلزنی نیز داشته باشد.

 

 

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۴ بهمن, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو