زمان انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ -

شفر: هرگز تسلیم نمی شویم و همیشه می جنگیم

سرمربی استقلال با وجود این که بعد از بازی با الریان کاملا از روند این دیدار رضایت داشت اما در تازه ترین پست خود در فضای مجازی به اشتباهات تاکتیکی تیمش اعتراف کرد.

سرای نور؛فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا برای استقلال در گروه مرگ با تساوی ۲-۲ مقابل الریان استارت خورد. جدالی جذاب، نفسگیر، پراز درگیری و جنجال تا در نهایت با گل دقایق پایانی علی قربانی با تساوی به پایان برسد تا وینفرد شفر در اولین تجربه آسیایی خود طعم تلخ شکست را نچشد.

 

پیرمرد آلمانی بعد از این که استقلال به واسطه تساوی بدون گل دیگر بازی بزرگ این گروه در ریاض بین الهلال و العین در صدر جدول ایستاد در جدیدترین پست اینستاگرامی خود با انتشار جدول گروه مرگ و یکه تازی استقلال در شب اول با اعتراف به برخی اشتباهات تاکتیکی در مصاف با الریان مدعی شد شاگردان او همیشه و تحت هر شرایطی برای موفقیت می جنگند.

وینفرد شفر در این پست نوشت:« یک بازى هیجان انگیز ، خیلى سخت جنگیدیم ، اشتباهاتى داشتیم ، حتى سخت تر جنگیدیم و هرگز تسلیم نمیشویم…». با این پست که با استقبال طرفداران استقلال هم روبرو شد می توان پی برد که پیرمرد آلمانی از عملکرد برخی بازیکنان و تاکتیک هایی که مد نظر قرار داده بود رضایت نداشته است از همین رو باید در انتظار واکنش او و تغییرات احتمالی برای مصاف با الهلال بود.

 

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۵ بهمن, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو