زمان انتشار: ۱ اسفند ۱۳۹۶ -

پیروزی پرگل مدعیان قهرمانی لیگ

هفته هجدهم لیگ فوتبال بانوان امروز برگزار شد.

سرای نور؛

امروز دیدارهای هفته هجدهم لیگ فوتبال بانوان در ۶ شهر برگزار شد.

شهرداری بم ۶ – استقلال خوزستان صفر

صدرنشین رقابت های لیگ امروز هم با اقتدار مقابل حریف خود ظاهر شد و استقلال خوزستان انتهای جدولی را با ۶ گل درهم کوبید. زهرا قنبری، بهترین بازیکن این تیم در مقابل استقلال خوزستان هت تریک کرد و سایر گلهای شهرداری را فرهادی، چهکندی و کوهستان به ثمر رساندند. شهرداری بم با این پیروزی ۴۶ امتیازی شد و به صدرنشینی خود ادامه داد. استقلال خوزستان هم ۱۴ امتیازی و در رده دهم جدول باقی ماند.

 

آذرخش تهران صفر – شهرداری سیرجان ۷

 

دیگر نماینده استان کرمان و نزدیک ترین تعقیب کننده صدرنشین لیگ هم امروز یک پیروزی عالی و پرگل به دست آورد. شهرداری سیرجان امروز مقابل تیم بحران زده ی آذرخش قرار گرفت و در تهران با ۷ گل این تیم را شکست داد. هت تریک عنافجه و ظهرابی به همراه تک گل متولی این برد قاطع را رقم زد. شهرداری سیرجان حالا با ۴۳ امتیاز در رده دوم جدول ایستاده و آذرخش هم با ۱۰ امتیاز و بدترین تفاضل گل لیگ، در رتبه یازدهم قرار دارد.

 

سپاهان اصفهان ۴ – نماینده فارس ۲

 

سومین مدعی قهرمانی لیگ در هفته هجدهم به یک برد خانگی رسید. سپاهان که میزبان تیم رده هشتمی نماینده فارس بود، امروز با نتیجه ۴ بر ۲ حریف خود را شکست داد و با ۴۱ امتیاز در جایگاه سوم باقی ماند. دباغی سه و رهیده یک گل برای سپاهان زدند. سپاهان پس از پیروزی ارزشمند مقابل شهرداری بم نتوانست به روند خوب خود ادامه دهد وگرنه الان می توانست با شهرداری بم در صدر جدول هم امتیاز باشد. تیم استان فارس هم ۲۲ امتیازی و در رتبه هشتم ماند.

 

پارس جنوبی بوشهر صفر – راهیاب ملل سنندج ۳

 

نماینده سنندج که در فصل جاری عملکرد فوق العاده ای داشته، امروز هم توانست نتایج خوب خود را ادامه دهد و با کسب یک پیروزی سه بر صفر در خانه پارس جنوبی ، کماکان با ۴۱ امتیاز در جمع مدعیان باقی بماند. در مقابل تیم پارس جنوبی هم ۱۶ امتیازی ماند و در رده نهم جول ایستاد.

ذوب آهن اصفهان ۲ – خیبر خرم آباد صفر

دیگر تیم اصفهانی لیگ هم امروز در بازی خود موفق بود. حریف ذوب آهن در هفته هجدهم قعرنشین لیگ یعنی خیبر خرم آباد بود که مثل هفته های پیش حرف خاصی برای گفتن نداشت و با ۲ گل سربالی و زهری مغلوب میزبان خود شد. ذوبی ها با این برد ۲۸ امتیازی شدند و به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به پالایش گاز، در رده ششم جدول ایستادند. خیبر هم که کماکان با ۴ امتیاز در آخرین جایگاه جدول قرار دارد.

 

همیاری آذربایجان غربی صفر – پالایش گاز ایلام یک

نماینده فوتبال ایلام در ادامه نتایج خوبی که در نیم فصل دوم لیگ کسب کرده، امروز هم توانست همیاری ارومیه را در این شهر شکست دهد. پالایش با ۲۸ امتیاز، نزدیک ترین تیم به چهار مدعی بالای جدول است و در حال فاصله گرفتن از سایر تیم های لیگ است. همیاری هم ۲۲ امتیازی و در رده هفتم جدول قرا گرفته است.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱ اسفند, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو